Založ si blog

Čo získal Zelenskyj svojou tvrdohlavosťou?!

Čitatelia, ktorí čítajú moje články vedia, že Putina som znenávidel v prvý deň vojny na Ukrajine. O 8 dní uplynú 2 roky najhlúpejšej vojny, aká vznikla v 21. storočí.

Avšak nechce sa mi veriť, že Putin tú vojnu začal sám od seba, myslím si, že ho k tomu dotlačili armádni generáli a ruskí oligarchovia.

Kamenský 25.08.2023

Kyjev teraz robí „všetko“ preto, aby zachránil svojich vojakov bojujúcich na východe krajiny. Lenže ruské jednotky už majú pod svojou kontrolou takmer celé mesto Avdijivka v Doneckej oblasti. (Avdijivka mala pred vojnou takmer 30.000 obyvateľov. V súčasnosti sa tam zdržiava niekoľko stoviek civilistov).

Takže, čo získal tvrdohlavý Zelenskyj tou nelogickou vojnou, hlavne jej predlžovaním?! Podľa mňa Ukrajina nemá najmenšiu šancu vyhrať túto vojnu s Rusmi. Fanatický herec pristúpil na falošnú hru Západu, hlavne amerických miliardárov a predstaviteľov NATO, že s ich podporov Ukrajina túto vojnu vyhrá. To, že práve Západ bude najviac ťažiť zo zničenej Ukrajiny, tak o tom niet žiadnych pochyb.

PS

K rokovaniu o ukončení vojny bude musieť aj tak prísť, takže ak by k tomu rokovaniu pristúpil tvrdohlavý Zelenskyj už v prvých dňoch vojny, tým pádom by predišiel zbytočným stratám státisícov ukrajinských vojakov a civilistov. A za toto sa mu ukrajinský ľud určite nepoďakuje.

Pri Putinovom raketovom útoku Európa nemá šancu ubrániť sa!

25.05.2024

Takto sa vyjadril bývalý generál Sir Richard Barrons. Ak sa Vladimir Putin rozhodne spustiť raketový útok na Európu, možnosti obrany budú slabé. Expert nevidí žiadnu možnosť obrany… Kladiem si otázku – k čomu je dobré takéto kadenie do vlastného hniezda? Veď to nemá žiadnu logiku, pred Putinom takto zhadzovať obranyschopnosť vlastnej krajiny. To ako keby Veľká [...]

Je ešte nejaký človek, ktorý verí, že Juraj Cintula nechcel Fica zastreliť?

23.05.2024

Z výpovedí Juraja Cintulu uzrela svetlo sveta informácia, že pre Fica mal pripravené dva zásobníky a knihu s venovaním… „Trafil by aj slepý, povedal atentátnik na Fica. Detaily rozhodnutia o väzbe: Cintula svoj čin plánoval, pripravené mal dva zásobníky“ – Viac v tomto zdroji: spravy.pravda.sk No mňa najviac zaujalo nasledovné vyjadrenie Juraja Cintulu: [...]

A už je to tu, z „vraha“ spravia nepríčetného a doživotie mu hroziť nebude!

20.05.2024

Nadobúdam presvedčenie, že v mojich blogoch nie nadarmo poukazujem nato, že čím väčší zločin spraví grázel (pre ktorého neexistujú žiadne zábrany) – tak orgány v trestnom konaní resp. poniektorí tajní agenti majú o to väčšiu a vehementnejšiu snahu sprostiť tohto grázla z akejkoľvek viny! Netušíte o čom hovorím? No predsa o tom, že existuje možnosť, že [...]

uss harder

Unikátny objav. Našli slávnu americkú ponorku USS Harder, je takmer nepoškodená

25.05.2024 21:54

Na palube bolo 79 námorníkov vrátane veliteľa Samuela Deeleyho, ktorý bol známy aj pod prezývkou "vrah torpédoborcov".

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 174
Celková čítanosť: 479199x
Priemerná čítanosť článkov: 2754x

Autor blogu