Založ si blog

Putin sa bude zodpovedať!

Manželka Alexeja Navaľného mala včera prejav na Mníchovskej bezpečnostnej konferencii. V prejave ostro kritizovala ruského prezidenta, podľa nej je ruský prezident Vladimir Putin „osobne zodpovedný za všetky tie hrozné veci, ktoré sa dejú v mojej krajine“. V príhovore vysvetlila, že: „Veľa rokov nemôžeme veriť Putinovi ani jeho vláde. Vždy klamú.“

V závere prejavu ešte dodala „chcem, aby Putin a každý okolo neho vedel, že sa budú zodpovedať za všetko, čo urobili našej krajine, mojej rodine. A ten deň príde veľmi skoro,“ zdroj navalneho-manzelka-putin-sa-bude-zodpovedat Julija Navaľná vyzvala medzinárodné spoločenstvo, aby sa spojilo a potrestalo „tento príšerný režim“ v Rusku.

Zdroj Protestujuci-ludia-sa-zisli-pri-ruskych-ambasadach prišiel s touto správou Po smrti Navaľného sa protestujúci ľudia zišli pri ruských ambasádachNiekoľko desiatok ľudí sa včera večer zhromaždilo pred ruským veľvyslanectvom v poľskej metropole Varšava na protest proti úmrtiu ruského opozičného lídra Alexeja Navaľného v trestaneckej kolónii. Poľský prezident Andrzej Duda označil Navaľného včera večer „za obeť kremeľského režimu.“ Aj v Paríži sa spontánne zišlo približne 100 protestujúcich v blízkosti ruského veľvyslanectva. Mnohí držali pútače s nápisom „Vrah Putin“.

Približne 30 ľudí sa zhromaždilo aj blízko ruského veľvyslanectva v Ríme v Taliansku. Držali pútače s odkazmi ako „Vrah štát“ a „Navaľného zabili, Putin je zločinec“. V Holandsku sa stretli stovky ľudí na námestí Dam v centre metropoly Amsterdam a niesli plagáty s textom „Putin je vrah“. V Haagu sa pred ruským veľvyslanectvom zišlo vyše 100 ľudí.

Zdroj spravy.pravda.sk prišiel s touto informáciou „Zabili ma, to znamená, že sme neuveriteľne silní. Navaľnyj zanechal Rusom odkaz“Alexej Navaľnyj, burcoval Rusov, aby nevzdali boj proti útlaku ani v prípade, že on sám bude zabitý.

Veľkú pravdu povedal Navaľnyj Rusom, ktorí majú rovnaké názory na ruskú politiku, akú mal on „Na víťazstvo zla úplne vystačí nečinnosť dobrých ľudí. Preto nemožno zostať nečinnými.“

Pracovníci prekrývajú v Petrohrade grafit uväzneného vodcu opozície Alexeja Navaľného. Na stene je napísané aj heslo „Hrdina našej doby“.

Zdroj hnonline.sk/svet/ prišiel s touto informáciou „Kremeľ varuje pred protestami. Smrť Navaľného vyhnala ľudí do zamrznutých ulíc Moskvy“ – „Moskovská prokuratúra v piatok ľudí varovala, aby nevychádzali do ulíc protestovať v spojitosti s úmrtím ruského opozičného politika Alexeja Navaľného.“ (Varovanie pred účasťou bolo podľa jej slov nevyhnutné).

A toto je ruská demokracia:„Protesty sú v Rusku na základe prísnych zákonov voči odporu nezákonné. Úrady zasahujú obzvlášť tvrdo voči zhromaždeniam na podporu Navaľného.“- Aj napriek prísnemu zákazu desiatky ľudí v Moskve položili červené a biele ruže k Soloveckému kameňu – pamätníku obetí politických perzekúcií z obdobia bývalého Sovietskeho zväzu.

Demonštrácie sa konali aj v gruzínskom Tbilisi, arménskom Jerevane či v Belehrade v Srbsku. –  V tejto krajine žije početná komunita Rusov, ktorí zo svojej krajiny ušli po začiatku invázie na Ukrajinu.

Pri Putinovom raketovom útoku Európa nemá šancu ubrániť sa!

25.05.2024

Takto sa vyjadril bývalý generál Sir Richard Barrons. Ak sa Vladimir Putin rozhodne spustiť raketový útok na Európu, možnosti obrany budú slabé. Expert nevidí žiadnu možnosť obrany… Kladiem si otázku – k čomu je dobré takéto kadenie do vlastného hniezda? Veď to nemá žiadnu logiku, pred Putinom takto zhadzovať obranyschopnosť vlastnej krajiny. To ako keby Veľká [...]

Je ešte nejaký človek, ktorý verí, že Juraj Cintula nechcel Fica zastreliť?

23.05.2024

Z výpovedí Juraja Cintulu uzrela svetlo sveta informácia, že pre Fica mal pripravené dva zásobníky a knihu s venovaním… „Trafil by aj slepý, povedal atentátnik na Fica. Detaily rozhodnutia o väzbe: Cintula svoj čin plánoval, pripravené mal dva zásobníky“ – Viac v tomto zdroji: spravy.pravda.sk No mňa najviac zaujalo nasledovné vyjadrenie Juraja Cintulu: [...]

A už je to tu, z „vraha“ spravia nepríčetného a doživotie mu hroziť nebude!

20.05.2024

Nadobúdam presvedčenie, že v mojich blogoch nie nadarmo poukazujem nato, že čím väčší zločin spraví grázel (pre ktorého neexistujú žiadne zábrany) – tak orgány v trestnom konaní resp. poniektorí tajní agenti majú o to väčšiu a vehementnejšiu snahu sprostiť tohto grázla z akejkoľvek viny! Netušíte o čom hovorím? No predsa o tom, že existuje možnosť, že [...]

uss harder

Unikátny objav. Našli slávnu americkú ponorku USS Harder, je takmer nepoškodená

25.05.2024 21:54

Na palube bolo 79 námorníkov vrátane veliteľa Samuela Deeleyho, ktorý bol známy aj pod prezývkou "vrah torpédoborcov".

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 174
Celková čítanosť: 479337x
Priemerná čítanosť článkov: 2755x

Autor blogu