Založ si blog

Prezidentom bude Peter Pellegrini

Zariadili to slovenské média, ktoré (takmer denne) slovenským voličom už vyše polroka masírujú mozgy svojimi štatistikami o tom, ktorí z kandidátov na prezidenta je neustále vo vedení.

Pelegrini si na 99 % môže byť istý tým, že bude zvolený za hlavu štátu, samozrejme pokiaľ v predvolebnej kampani nespraví nejakú závažnú chybu – alebo ak sa o to nepostarajú niektorí aktivisti z opozičných politických strán. (Vieme dobré, že na Slovensku, ak sa niekomu v niečom darí, tak práve v takýchto aktivitách sú Slováci majstri sveta).

Ako príklad môže poslúžiť čerstvý predvolebný škandál Ivana Korčoka, ktorý čelí kritike kvôli svojim návštevám stredných škôl v období, kedy prebieha aj jeho predvolebná kampaň.

Propagovanie prezidentských volieb médiám vyhovuje, veď inak by ani nemali o čom písať. Novinári si veľmi dobre uvedomujú, že na Slovensku je hodne čitateľov, ktorí takéto informácie očakávajú a mnohí z nich ich doslova hlcú, dokonca im veria tak, že práve podľa ich výsledkov volia toho kandidáta, ktorý je na prvom mieste. Najlepšie je to vidieť aj v stávkových kanceláriách. Ľudia najviac dôverujú najhorúcejším kandidátom, ktorí kraľujú aj prieskumom.

Najšpinavšiu politiku robia slovenské média!

Pri Putinovom raketovom útoku Európa nemá šancu ubrániť sa!

25.05.2024

Takto sa vyjadril bývalý generál Sir Richard Barrons. Ak sa Vladimir Putin rozhodne spustiť raketový útok na Európu, možnosti obrany budú slabé. Expert nevidí žiadnu možnosť obrany… Kladiem si otázku – k čomu je dobré takéto kadenie do vlastného hniezda? Veď to nemá žiadnu logiku, pred Putinom takto zhadzovať obranyschopnosť vlastnej krajiny. To ako keby Veľká [...]

Je ešte nejaký človek, ktorý verí, že Juraj Cintula nechcel Fica zastreliť?

23.05.2024

Z výpovedí Juraja Cintulu uzrela svetlo sveta informácia, že pre Fica mal pripravené dva zásobníky a knihu s venovaním… „Trafil by aj slepý, povedal atentátnik na Fica. Detaily rozhodnutia o väzbe: Cintula svoj čin plánoval, pripravené mal dva zásobníky“ – Viac v tomto zdroji: spravy.pravda.sk No mňa najviac zaujalo nasledovné vyjadrenie Juraja Cintulu: [...]

A už je to tu, z „vraha“ spravia nepríčetného a doživotie mu hroziť nebude!

20.05.2024

Nadobúdam presvedčenie, že v mojich blogoch nie nadarmo poukazujem nato, že čím väčší zločin spraví grázel (pre ktorého neexistujú žiadne zábrany) – tak orgány v trestnom konaní resp. poniektorí tajní agenti majú o to väčšiu a vehementnejšiu snahu sprostiť tohto grázla z akejkoľvek viny! Netušíte o čom hovorím? No predsa o tom, že existuje možnosť, že [...]

uss harder

Unikátny objav. Našli slávnu americkú ponorku USS Harder, je takmer nepoškodená

25.05.2024 21:54

Na palube bolo 79 námorníkov vrátane veliteľa Samuela Deeleyho, ktorý bol známy aj pod prezývkou "vrah torpédoborcov".

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 174
Celková čítanosť: 479215x
Priemerná čítanosť článkov: 2754x

Autor blogu