Založ si blog

Už x-krát sa stalo, že vianočný strom niekoho usmrtil!

V posledných rokoch došlo k viacerým tragédiám, keď silný vietor v niektorých európskych mestách prevrátil vianočné stromy, ktoré boli nedostatočne ukotvené, tie svojou veľkou hmotnosťou usmrtili resp. vážne poranili náhodne sa pohybujúce ľudské bytosti v ich okolí.

Najčerstvejší prípad sa odohral pred 2 dňami na vianočných trhoch neďaleko Bruselu, kde sa pre silný vietor zrútil vianočný strom: „Veľký strom na trhoch v meste Oudenaarde neodolal náporu vetra a zrútil sa na troch ľudí. Jedna žena v nemocnici podľahla ťažkým zraneniam.“ Zdroj nedaleko-bruselu-sa-zrutil-vianocny-strom-privalenu-zenu-pripravil-o-zivot Nebolo by od veci, aby sa kompetentné orgány vážne zamysleli, či je naozaj potrebné vianočné trhy takto okázalo oslavovať?

Tento Vianočný strom žiadny vietor zaručene neprevrhne a svojou hmotnosťou ani nikoho neusmrtí:

Výhodou tejto jedličky je, že z nej ihličie nikdy neopadáva – a na pohľad vždy vyzerá čerstvá – takto ju na štedrý deň zdobím každoročne už 35 rokov – a musím povedať, že živá jedlička mi vôbec nechýba, – zároveň ma hreje dobrý pocit z toho, že takto aspoň malou kvapkou prispejem k tomu, že naše lesy ušetrím pred ich úplným zdevastovaním.

PS

Všetkým ľuďom dobrej vôle želám, aby nikomu počas Vianoc nechýbala pohoda, vľúdnosť a ľudskosť.

Všetkým čitateľom prajem šťastné a veselé…

Pri Putinovom raketovom útoku Európa nemá šancu ubrániť sa!

25.05.2024

Takto sa vyjadril bývalý generál Sir Richard Barrons. Ak sa Vladimir Putin rozhodne spustiť raketový útok na Európu, možnosti obrany budú slabé. Expert nevidí žiadnu možnosť obrany… Kladiem si otázku – k čomu je dobré takéto kadenie do vlastného hniezda? Veď to nemá žiadnu logiku, pred Putinom takto zhadzovať obranyschopnosť vlastnej krajiny. To ako keby Veľká [...]

Je ešte nejaký človek, ktorý verí, že Juraj Cintula nechcel Fica zastreliť?

23.05.2024

Z výpovedí Juraja Cintulu uzrela svetlo sveta informácia, že pre Fica mal pripravené dva zásobníky a knihu s venovaním… „Trafil by aj slepý, povedal atentátnik na Fica. Detaily rozhodnutia o väzbe: Cintula svoj čin plánoval, pripravené mal dva zásobníky“ – Viac v tomto zdroji: spravy.pravda.sk No mňa najviac zaujalo nasledovné vyjadrenie Juraja Cintulu: [...]

A už je to tu, z „vraha“ spravia nepríčetného a doživotie mu hroziť nebude!

20.05.2024

Nadobúdam presvedčenie, že v mojich blogoch nie nadarmo poukazujem nato, že čím väčší zločin spraví grázel (pre ktorého neexistujú žiadne zábrany) – tak orgány v trestnom konaní resp. poniektorí tajní agenti majú o to väčšiu a vehementnejšiu snahu sprostiť tohto grázla z akejkoľvek viny! Netušíte o čom hovorím? No predsa o tom, že existuje možnosť, že [...]

uss harder

Unikátny objav. Našli slávnu americkú ponorku USS Harder, je takmer nepoškodená

25.05.2024 21:54

Na palube bolo 79 námorníkov vrátane veliteľa Samuela Deeleyho, ktorý bol známy aj pod prezývkou "vrah torpédoborcov".

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 174
Celková čítanosť: 479182x
Priemerná čítanosť článkov: 2754x

Autor blogu