Založ si blog

Belohorcovej muž prišiel o milióny!

V čase, keď sa Zuzana Belohorcová sťahovala z USA do Európy, pošuškávalo sa, že jej muž Vlasta Hájek prišiel o dosť peňazí. Teraz to potvrdil aj on sám! „Vlasta kvôli covidu nechal veľa peňazí na burze. Sťahovanie, rozladenie z Marbelly, ktorá nenahradila Floridu ani náhodou. Ďalej nedostatok financií, pretože sa im nedarilo predať dom v Miami,” pomenoval ich vtedajšiu situáciu Richard Chlad, s ktorým sa kamarátili. 

Vlastimil prišiel o milióny dolárov. Napríklad šesť miliónov,spomenul si na svoje zárobky v rámci podnikania s autami v podcaste Juraja Sutorisa. Ale tiež som potom veľa stratil, asi 5,7 milióna. A za to sa už vešiaš,” vyhlásil. 

Hlavným dôvodom bol covid a situácia na burze, keď padali akcie, ktoré boli dovtedy maximálne stabilné. „Takže my sme sa síce chvíľku radovali, ale potom prišla veľká studená sprcha,” komentoval Hájek svoju finančnú situáciu z toho obdobia. Zdroj Studena-sprcha-pre-Belohorcovej-muza

Chcete vedieť na to môj názor?

Ja som dnes počas zbierania húb stratil slnečné okuliare. V lese ich síce nepotrebujem, ale kým som prešiel do lesa cez lúky cca 3 kilometre, tak bez slnečných okuliarov sa mi už nie príliš príjemne chodí, hlavne, keď je slnko také aktívne ako v posledných 3-4 dňoch, keď na nebi nebolo žiadneho mráčka.

Okuliare som chcel mať stále poruke, tak som ich nevkladal do vrecká, ale ramienkom som si ich prevesil cez tričko v oblasti krku, no keď som sa zohýnal k hríbom, tak mi museli vypadnúť a žiaľ uvedomil som si to, až keď som prešiel asi 500 metrov, tak som sa už pre ne nechcel vracať spať.

Možno si položíte otázku, akú súvislosť majú moje okuliare s týmto článkom? Preto na vysvetlenie len toľko:

Je celkom možné, že mňa mrzí strata mojich slnečných okuliarov viac, ako toho podnikateľa strata jeho miliónov. Myslím si totiž, že pre takého človeka, ktorý tak ľahko prišiel k miliónom, že strata tých peňazí ho až tak veľmi netrápi lebo on si ich náhradu za „pár mesiacov“ veľmi rýchlo zadováži späť, no ja na rozdiel od neho si musím dobre zvážiť za aké veci utratím moje ťažko zarobené peniaze.

PS

Pochválim sa tu mojim dnešným úlovkom:

Dnes to už bol štvrtý deň, čo som chodil na bedle, takže som už príliš nespoliehal na to, že ešte nejaké nazbieram, ale bedle ma milo prekvapili.
Dnes som mal aj konkurenciu.
Po dvoch hodinách som ešte odskočil do inej lokality v ktorej zvyknú rásť kozáky, zopár sa mi ich tam podarilo nájsť.

Vyhraj voľby a môžeš všetko?!

28.10.2023

Nová Vláda už v prvých dňoch vládnutia nezostala voličom nič dlžná, hlavne v tom, že čo im sľubovala pred voľbami, tak nato musia rýchlo zabudnúť. Ich sľubovaná veľkorysosť pred parlamentnými voľbami sa vyparila ako ranná rosa. Pri skladaní vlády prezidentka Zuzana Čaputová poverila aj sporné mená. Nová vláda má aj známe mená nových štátnych tajomníkov, [...]

Do Ficovej Vlády odklepli aj kontroverzné mená na nižších miestach!

26.10.2023

Priznám sa, že Ficovi som môj hlas nedal, ale ak by som mu ho chcel dať, tak prvé čo by som urobil by bolo to, žeby som si zistil čo najviac informácii o jeho kandidátoch do NR SR. Po ministerských kreslách sa začali rozdávať aj stoličky na nižších miestach. Už na svojom prvom rokovaní po vymenovaní začala Vláda robiť zmeny. „Menili sa generálni tajomníci [...]

Haló pán Matovič, zmena názvu strany nič nerieši!

25.10.2023

Nepochybujem o tom, že mnohí čitatelia, ktorí si dnes v topkách prečítali tento titulok „Nečakaná správa z parlamentu! OĽaNO končí: Strana Matoviča oznámila zásadnú zmenu“, tak si povzdychli, že Matovič konečne končí. Avšak zdroj Necakana-sprava-z-parlamentu–OLaNO-konci uviedol, že hnutie OĽANO a priatelia opäť zmenilo názov. Po novom sa volá [...]

sneh, počasie, zima, kalamita

Štyrikrát viac nehôd, situácia na prahu kalamity. Sneh zasypal Česko

02.12.2023 10:10

Od piatku napadlo na juhu Čiech a v kraji Vysočina až 45 centimetrov snehu.

Leonardo DiCaprio

Najdivokejšie konšpirácie: Kamene sú mäkké, Walta Disneyho zmrazili, modelka zakliala DiCapria

02.12.2023 09:30

Server BuzzFeed zostavil s pomocou užívateľov serveru Reddit prehľad tých najšialenejších a najdivnejších.

automat, drogy

Automaty s drogami z obchodných centier v Banskej Bystrici zmizli. Na ich negatíva aktívne upozorňovalo mesto

02.12.2023 08:00

Nebezpečné automaty so syntetickými drogami sa nachádzali v troch banskobystrických obchodných centrách. Teraz sú už minulosťou.

Rusko Moskva prehliadka

ONLINE: Viac zbraní, viac vojakov. Putin zväčšuje miliónovú armádu

02.12.2023 07:55

Rusko odôvodňuje zvýšenie počtu príslučníkov ozbrojených síl zvýšenou hrozbou pre vojnu na Ukrajine a zo strany NATO.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 100
Celková čítanosť: 294803x
Priemerná čítanosť článkov: 2948x

Autor blogu