Žeby Fica jeho zranenia v Handlovej až natoľko zmenili?

Skutočne je Fico až taký paranoik, že miesto toho, aby bol svojej krajine nápomocný, tak ju ponára ešte do väčšieho bahna než v akom sa momentálne nachádza?

V médiách je dnes prezentovaná otázka, či Fico vyhral prvé kolo? Lebo Brusel sľubuje pomoc s ruským plynom.

Fico tvrdí, že Slovensko žije zo zliav Gazpromu, a preto žiada ešte väčší ústupok.

Európska komisia začiatkom týždňa poslala predsedovi slovenskej vlády list, v ktorom opísala, ako by Brusel chránil našu krajinu pred negatívnymi dôsledkami odstrihnutia od ruských palív. Fico aj niektoré veľké firmy tento zámer hodnotia ako katastrofický pre domácu ekonomiku. „Vláda s plánom Bruselu na odstrihnutie od palív nesúhlasí od prvého dňa jeho ohlásenia.“ – Zdá sa, že to zafungovalo. Šéfka EÚ Ursula von der Leyenová zdôraznila: „Opatrenia na postupné vyradenie ruského plynu a ropy boli navrhnuté tak, aby sa zachovala bezpečnosť dodávok energie do EÚ a zároveň obmedzil akýkoľvek vplyv na ceny a trhy. Na doplnenie nariadenia sme spolu so Slovenskom vypracovali ambiciózny a komplexný pracovný plán, v ktorom sme uznali osobitné výzvy vyplývajúce z vnútroštátnych okolností. Na podporu realizácie pracovného plánu Komisia práve zriadila osobitnú pracovnú skupinu pre diverzifikáciu,“ píše v liste predsedníčka EK. Zdroj spravy.pravda.sk/domace/

Nedávno sa jeden nemenovaný čitateľ k danej téme vyjadril, že Fico nemá mandát od všetkých občanov Slovenska na to, aby ho celé zapredal krvavému masovému vrahovi & psychopatovi Putinovi a priradil ho ako guberniu ku krvavému Rusku! – K tomu ešte dodal: A s peniazmi daňových poplatníkov ho chce dotovať v jeho úsilí vymazať z mapy sveta a Európy jeden národ a štát a potom sa prebíjať ďalej k NATO a do Európy.

Milí čitatelia, neverím, že Fico po atentáte stratil aj pamäť a že teraz nevie triezvo uvažovať. – Takže nemyslím si, že hrá evidentne a jasne podľa ruských krvavých nôt a, že s peniazmi daňových poplatníkov chce Putina dotovať v jeho úsilí vymazať z mapy sveta a Európy jeden národ a štát a potom sa prebíjať ďalej k NATO a do Európy. Veď toto by bola Ficova samovražda – a až taký hlúpy nie je.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Žena je dirigentkou ľudstva

14.06.2026

Pokračovanie po 1. časti uloženej na blogovisku 13.6.2026 8 Adama na záchod, hneď po skončení tretej poviedky, aby im tam veľmi ochotne a s blaženým pocitom vyšiel v ústrety. Pôžitok, (aký nikdy predtým nepoznal) ho tak rozrušil, že v posteli nevedel zaspať a svoje sebaukájanie veľmi ochotne zdupľoval. So zavretými očami fantazíroval o tom, ako jemne a [...]

Žena je dirigentkou ľudstva

13.06.2026

Svoju polročnú dcérku hodila o zem… Alžbeta sa správala ako zmyslov zbavená…Príbeh je o potomkovi splodenom za železnou oponou… o tom ako ho nemal kto poučiť o nástrahách, aké ho môžu postretnúť počas dospievania…Milá čitateľka, milý čitateľ, touto knihou Ti chcem priblížiť milostné zážitky Adama a jeho peripetie a nástrahy s akými sa stretával. Môžeš [...]

Odhodené injekčné striekačky sa povaľujú už všade!!!

12.06.2026

Odhodené injekčné striekačky povaľujúce sa už aj na pieskoviskách ihrísk pred materskými škôlkami! Hneď v úvode blogu je nutné povedať, že v médiách v posledných dňoch rezonujú správy o matke Lenke o ktorej mnohí ľudia tvrdia, že jej deti priniesli do materskej škôlky striekačky a že nimi dopichali niekoľko deti v škôlke.. [...]

iran

ONLINE: USA a Irán dosiahli dohodu, podpíšu ju v piatok vo Švajčiarsku

15.06.2026 06:30

Od začiatku konfliktu na Blízkom východe uplynulo 107 dní

Politická debata, Peter Pčolinský

Pčolinský v Politickej debate: Tragédiou je, že lídri majú neuveriteľné ego. Matovič je zákerný človek, ak aj nebude sedieť vo vláde, bude robiť zle v parlamente

15.06.2026 06:00

Situácia na Slovensku je taká, že keby som nemal vlastnú politickú stranu, tak neviem, koho by som volil, hovorí Peter Pčolinský.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 401
Celková čítanosť: 1060144x
Priemerná čítanosť článkov: 2644x

Autor blogu