Založ si blog

Belohorcovej muž prišiel o milióny!

V čase, keď sa Zuzana Belohorcová sťahovala z USA do Európy, pošuškávalo sa, že jej muž Vlasta Hájek prišiel o dosť peňazí. Teraz to potvrdil aj on sám! „Vlasta kvôli covidu nechal veľa peňazí na burze. Sťahovanie, rozladenie z Marbelly, ktorá nenahradila Floridu ani náhodou. Ďalej nedostatok financií, pretože sa im nedarilo predať dom v Miami,” pomenoval ich vtedajšiu situáciu Richard Chlad, s ktorým sa kamarátili. 

Vlastimil prišiel o milióny dolárov. Napríklad šesť miliónov,spomenul si na svoje zárobky v rámci podnikania s autami v podcaste Juraja Sutorisa. Ale tiež som potom veľa stratil, asi 5,7 milióna. A za to sa už vešiaš,” vyhlásil. 

Hlavným dôvodom bol covid a situácia na burze, keď padali akcie, ktoré boli dovtedy maximálne stabilné. „Takže my sme sa síce chvíľku radovali, ale potom prišla veľká studená sprcha,” komentoval Hájek svoju finančnú situáciu z toho obdobia. Zdroj Studena-sprcha-pre-Belohorcovej-muza

Chcete vedieť na to môj názor?

Ja som dnes počas zbierania húb stratil slnečné okuliare. V lese ich síce nepotrebujem, ale kým som prešiel do lesa cez lúky cca 3 kilometre, tak bez slnečných okuliarov sa mi už nie príliš príjemne chodí, hlavne, keď je slnko také aktívne ako v posledných 3-4 dňoch, keď na nebi nebolo žiadneho mráčka.

Okuliare som chcel mať stále poruke, tak som ich nevkladal do vrecká, ale ramienkom som si ich prevesil cez tričko v oblasti krku, no keď som sa zohýnal k hríbom, tak mi museli vypadnúť a žiaľ uvedomil som si to, až keď som prešiel asi 500 metrov, tak som sa už pre ne nechcel vracať spať.

Možno si položíte otázku, akú súvislosť majú moje okuliare s týmto článkom? Preto na vysvetlenie len toľko:

Je celkom možné, že mňa mrzí strata mojich slnečných okuliarov viac, ako toho podnikateľa strata jeho miliónov. Myslím si totiž, že pre takého človeka, ktorý tak ľahko prišiel k miliónom, že strata tých peňazí ho až tak veľmi netrápi lebo on si ich náhradu za „pár mesiacov“ veľmi rýchlo zadováži späť, no ja na rozdiel od neho si musím dobre zvážiť za aké veci utratím moje ťažko zarobené peniaze.

PS

Pochválim sa tu mojim dnešným úlovkom:

Dnes to už bol štvrtý deň, čo som chodil na bedle, takže som už príliš nespoliehal na to, že ešte nejaké nazbieram, ale bedle ma milo prekvapili.
Dnes som mal aj konkurenciu.
Po dvoch hodinách som ešte odskočil do inej lokality v ktorej zvyknú rásť kozáky, zopár sa mi ich tam podarilo nájsť.

Slováci, Fico nám dal typ, ako môžeme bohatnúť a nemusíme ani pracovať

23.02.2024

No povedzte, nie je to skvelý premiér, keď celému národu dal návod, ako si zarobiť pekné peniaze a pritom nikto už nemusí ani chodiť do roboty. Stačí sa zaregistrovať na platforme TradeGPT 500 Force a potom postupovať podľa nasledujúcich pokynov: Použite odkaz, ktorý poskytol Robert Fico. Počkajte na hovor od nášho manažéra, ktorý potvrdí registráciu [...]

Súhlasím s Ficom…

22.02.2024

Treba pokračovať v realizácii zákazu dovozu poľnohospodárskych produktov z Ukrajiny. Jednostranné zvýhodnenie Ukrajiny má vážne ekonomické vplyvy na SR, osobitne v oblasti poľnohospodárstva. „Predstavte si, že na trh EÚ môžete bez cla a akýchkoľvek kvót dovážať poľnohospodárske produkty. Poškodzuje to slovenských poľnohospodárov, ktorí nemôžu byť [...]

Igor Matovič: Akoby ich jedna mater mala…

21.02.2024

Keď šašo Matovič nevedel, ako ešte viac upútať na seba pozornosť Slovákov, rozhodol sa ísť aj cez mŕtvoly. – Na svojom profile na sociálnej sieti sa pred piatimi dňami pustil do ministerky Šimkovičovej a porovnal ju so zosnulou Martinkou z Turca. No, ako vidieť Igorko sa prerátal a mnohí čitatelia ho za túto aktivitu riadne skritizovali. Avšak najviac sa [...]

Stoltenberg, NATO

VIDEO: NATO a Slovensko budú Ukrajinu podporovať na každom kroku

24.02.2024 08:00

Severoatlantická aliancia priamo vojensky nepodporuje Ukrajinu v jej boji proti ruským agresorom. No NATO sľubuje Kyjevu pokračujúcu pomoc.

Rubymar, Jemen, Červené more, jemenskí povstalci, Húsíovia

Z lode poškodenej jemenskými rebelmi unikla ropa, škvrna má takmer 30 kilometrov

24.02.2024 07:27

Z nákladnej lode Rubymar, ktorú v nedeľu v úžine Báb al-Mandab vážne poškodil útok jemenských povstalcov, unikla ropa.

Russia Ukraine War Denmark

ONLINE: Svet si pripomína dva roky vojny. Ukrajinu nikdy neopustíme, ubezpečuje Západ

24.02.2024 06:55, aktualizované: 07:16

Britský premiér Rishi Sunak vyzýva západné štáty, aby opäť potvrdili, že budú dnes aj zajtra stáť pri Ukrajine, kým nezvíťazí.

vojna na Ukrajine, Kyjev

Guterres a vyše 50 štátov vyzvali Rusko, aby ukončilo vojnu na Ukrajine

24.02.2024 06:41

Generálny tajomník OSN António Guterres a viac ako 50 štátov vyzvali Rusko, aby ukončilo vojnu na Ukrajine a okamžite sa stiahlo z jej územia.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 139
Celková čítanosť: 391916x
Priemerná čítanosť článkov: 2820x

Autor blogu