Založ si blog

Pán Matovič, nasledujúcou správou si voličov určite nezískate!

Aj ja som volil Igora Matoviča, lebo hovoril, že on nie je ako tí druhí politici, ktorí kradnú a klamú svojich voličov. Sľuboval, že bude bojovať proti mafii, že jeho vláda bude najlepšou v histórií, že tu bude konečne fungovať zdravotníctvo a že zo Slovenska sa stane krajina, v ktorej sa oplatí pracovať a žiť. Žiaľ, to čo sľúbil, nesplnil. To čo tvrdil, sa ukázalo byť klamstvom. To čo kritizoval na druhých, robil on sám a aj jeho poslanci. Igor Matovič nás jednoducho klamal.

Vo svojom programe Matovič navrhoval upraviť legislatívu tak, aby bolo ľuďom možné odobrať podvodne získané tituly. Pri tom on sám získal svoj titul podvodom, keďže diplomovku za neho písala kamarátka, a dodnes sa ho nevzdal. Za diplomovku kritizoval aj Andreja Danka.

Nejdem tu menovať jeho ďalšie nesplnené sľuby, sami viete ako dopadli, avšak je ich celá rada, ale spomeniem aspoň tri z nich, ktoré rezonujú najviac. 1. Sľuboval, že postaví nové nemocnice a zlepší zdravotníctvo

2. Chcel bojovať proti „našim ľuďom.“ – No sám dohadzoval zákazky svojim kamarátom.

3. Tvrdil, že pomáha rodinám  – a ja každý deň musím rozmýšľať …

PS

Najviac ma dožralo, keď som si prečítal túto informáciu: Matovičov advokát poberal vyše 10 000 eur za svojej advokátskej činnosti.

Matovičov „zázračný advokát“ Michal Miškovič si aj po zastavení výkonu advokácie od Slovenského pozemkového fondu, organizácie pod kontrolou OĽaNO, vyfakturoval 133 tisíc eur!!!

V lete som podával trestné oznámenie v súvislosti s tým, ako rôzne organizácie pod vedením OĽaNO (Slovenský pozemkový fond, Tipos, Ministerstvo životného prostredia) pouzatvárali hneď po voľbách s neznámym právnikom, ale zhodou okolností dobrým známym Matoviča a Hegera, zmluvy za 829 tisíc eur. Ten už predtým zarábal na ďalších dvoch subjektoch pod kontrolou OĽaNO, trnavskej a žilinskej župe.

Upozornil som vtedy na veľmi zvláštne súvislosti, napríklad: „Pred jeho príchodom si žilinská župa platila právne služby v rozsahu 17 tisíc eur (rok 2018). V roku 2019 však nastúpil advokát Miškovič a župa mu za právne poradenstvo (teda nie konkrétne právne služby!) vyplatila 116 tisíc eur!!!

Fakturoval im právne poradenstvo v priemere 7 hodín denne za každý pracovný deň roka!!! V podstate bol akoby zamestnancom župy na plný úväzok – ale za plat 72 eur za hodinu.“

Popri tom sa tento neznámy advokát stal členom Legislatívnej rady vlády (!!) a poradcom ministra financií Hegera, dnešného premiéra.

Trestné oznámenie som išiel podať priamo na NAKA. Spustil sa krik a prišlo sa na to, že pán Miškovič bol už dlhšie stíhaný a neskôr aj obžalovaný a tak mu Slovenská advokátska komora pozastavila výkon advokácie. Navyše sa na dané zmluvy so štátnymi subjektmi pozrel Úrad pre verejné obstarávanie, konštatoval, že pri obstarávaní služieb došlo k podozrivým veciam, a zistenia odstúpil orgánom činným v trestnom konaní.

Medzitým sa daný advokát zo svojich pozícií stiahol.

Verejne. Ale v skutočnosti minimálne jednému zo zmienených subjektov, Slovenskému pozemkovému fondu, v novembri a decembri 2020 fakturoval nemalú sumu, 133 tisíc eur!

Neviem, akým presne spôsobom si to obhajuje (niekoľko kľučiek ma napadá), rozhodne však ide o niečo, čo si zaslúži pozornosť, a nielen médií.

Iste, právne služby vedia byť niekedy riadne drahé. Iste, dobrý právnik vám môže pomôcť ušetriť veľké peniaze na iných nákladoch.

Akurát som od leta od ľudí z OĽaNO nepočul žiadne zdôvodnenie, v čom spočíva zázračnosť tohto právnika, okrem toho, že je zadobre s Hegerom a Matovičom. Zdroj: Juraj Draxler Facebook

Slováci, Fico nám dal typ, ako môžeme bohatnúť a nemusíme ani pracovať

23.02.2024

No povedzte, nie je to skvelý premiér, keď celému národu dal návod, ako si zarobiť pekné peniaze a pritom nikto už nemusí ani chodiť do roboty. Stačí sa zaregistrovať na platforme TradeGPT 500 Force a potom postupovať podľa nasledujúcich pokynov: Použite odkaz, ktorý poskytol Robert Fico. Počkajte na hovor od nášho manažéra, ktorý potvrdí registráciu [...]

Súhlasím s Ficom…

22.02.2024

Treba pokračovať v realizácii zákazu dovozu poľnohospodárskych produktov z Ukrajiny. Jednostranné zvýhodnenie Ukrajiny má vážne ekonomické vplyvy na SR, osobitne v oblasti poľnohospodárstva. „Predstavte si, že na trh EÚ môžete bez cla a akýchkoľvek kvót dovážať poľnohospodárske produkty. Poškodzuje to slovenských poľnohospodárov, ktorí nemôžu byť [...]

Igor Matovič: Akoby ich jedna mater mala…

21.02.2024

Keď šašo Matovič nevedel, ako ešte viac upútať na seba pozornosť Slovákov, rozhodol sa ísť aj cez mŕtvoly. – Na svojom profile na sociálnej sieti sa pred piatimi dňami pustil do ministerky Šimkovičovej a porovnal ju so zosnulou Martinkou z Turca. No, ako vidieť Igorko sa prerátal a mnohí čitatelia ho za túto aktivitu riadne skritizovali. Avšak najviac sa [...]

Russia Ukraine War Denmark

ONLINE: Svet si pripomína dva roky vojny. Ukrajinu nikdy neopustíme, ubezpečuje Západ

24.02.2024 06:55, aktualizované: 07:16

Britský premiér Rishi Sunak vyzýva západné štáty, aby opäť potvrdili, že budú dnes aj zajtra stáť pri Ukrajine, kým nezvíťazí.

vojna na Ukrajine, Kyjev

Guterres a vyše 50 štátov vyzvali Rusko, aby ukončilo vojnu na Ukrajine

24.02.2024 06:41

Generálny tajomník OSN António Guterres a viac ako 50 štátov vyzvali Rusko, aby ukončilo vojnu na Ukrajine a okamžite sa stiahlo z jej územia.

horúčava, slnko, leto, teplomer, UV index

Čína zažila rekordný rozdiel teplôt, dve miesta krajiny delilo 90 stupňov Celzia

24.02.2024 06:10

Čína zažila 18. februára 2024 rekordný rozdiel teplôt na svojom území. Od mínus 52,3 stupňa Celzia do plus 38 stupňov Celzia.

special podcast pocuvajte Pravdu novy jzbt6t

Desím sa, že nie sme vydesení, hovorí o stave spoločnosti po dvoch rokoch agresie na Ukrajine komentátor Pravdy

24.02.2024 06:00

Ján Kuciak by nepovedal, že sme prehrali bitku o spravodlivosť. Napriek všetkému, čo sa dnes v spoločnosti deje, hovoria komentátori Pravdy.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 139
Celková čítanosť: 391892x
Priemerná čítanosť článkov: 2819x

Autor blogu