Založ si blog

Milí Slováci, máte poslednú šancu, ktorých politikov si zvolíte do NR SR

Nám bežným občanom politici odkazujú, aby sme sa pripravili na uťahovanie opaskov!

Milí voliči, ešte máte poslednú príležitosť pripomenúť si sľuby tých politikov, ktorí boli pri koryte takmer 4 roky, a preveriť si čo splnili resp. či to isté nesľubujú aj teraz.

Politici sa postarali o to, že ekonomická situácia na Slovensku v posledných rokoch nešla práve tým najlepším smerom. „Dôsledky ekonomických kríz cítime už aj vo svojich peňaženkách. Existujú aj skupiny ľudí, pre ktoré je už len obyčajný nákup potravín finančnou výzvou. Mnohí politici však už dnes avizujú, že po voľbách sa musíme pripraviť na uťahovanie opaskov. Sú však už aj takí, ktorí vidia iné riešenia. O tom, čo podľa jednotlivých strán pomôže krajine najviac sa môžete presvedčiť sami.“ Zdroj Pripravte-sa-na-utahovanie-opaskov – Nechcem sa zdržiavať písaním tých ich sľubov, ktoré si môžete prečítať sami po kliknutí na zdroj. No verejne píšem môj názor, že veľmi budem zvažovať komu z nich dám v sobotu svoj hlas. A určite ho nedám tým, ktorí boli pri koryte viac volebných období.

Poslanci, ktorých zvolíte do NR, tí sa nebudú musieť pozastavovať nad zvýšením cien potravín, ani plynu a elekt. energie. Ich niekoľkonásobne vyššie mzdy, (ako sú tie nás bežných občanov) tie ich v pohode uživia a pritom ani jeden z nich si nebude musieť hľadať ešte nejakú prácu bokom, aby sa ako tak prebili, no min. 60 % Slovákov takéto problémy naozaj očakávať môžu, hlavne tí, ktorí majú pred sebou nesplatené hypotéky a ešte aj tie sú navýšené resp. uvažuje sa o ich navýšení.

Slováci, Fico nám dal typ, ako môžeme bohatnúť a nemusíme ani pracovať

23.02.2024

No povedzte, nie je to skvelý premiér, keď celému národu dal návod, ako si zarobiť pekné peniaze a pritom nikto už nemusí ani chodiť do roboty. Stačí sa zaregistrovať na platforme TradeGPT 500 Force a potom postupovať podľa nasledujúcich pokynov: Použite odkaz, ktorý poskytol Robert Fico. Počkajte na hovor od nášho manažéra, ktorý potvrdí registráciu [...]

Súhlasím s Ficom…

22.02.2024

Treba pokračovať v realizácii zákazu dovozu poľnohospodárskych produktov z Ukrajiny. Jednostranné zvýhodnenie Ukrajiny má vážne ekonomické vplyvy na SR, osobitne v oblasti poľnohospodárstva. „Predstavte si, že na trh EÚ môžete bez cla a akýchkoľvek kvót dovážať poľnohospodárske produkty. Poškodzuje to slovenských poľnohospodárov, ktorí nemôžu byť [...]

Igor Matovič: Akoby ich jedna mater mala…

21.02.2024

Keď šašo Matovič nevedel, ako ešte viac upútať na seba pozornosť Slovákov, rozhodol sa ísť aj cez mŕtvoly. – Na svojom profile na sociálnej sieti sa pred piatimi dňami pustil do ministerky Šimkovičovej a porovnal ju so zosnulou Martinkou z Turca. No, ako vidieť Igorko sa prerátal a mnohí čitatelia ho za túto aktivitu riadne skritizovali. Avšak najviac sa [...]

kuleba

Cieľom Ruska je zničiť Ukrajinu, uviedol v OSN Kuleba. Rezolúcie sa nedočká, arabské krajiny si pamätajú

23.02.2024 23:45

Presne pred rokom Valné zhromaždenie drvivou väčšinou schválilo rezolúciu, ktorá vyzývala na okamžité stiahnutie ruského vojska z ukrajinského územia.

Russia Navalny

Navaľného tím ponúka 20-tisíc eur za informácie, ktoré objasnia politikovu smrť

23.02.2024 23:33

Zamestnanci väzenského tábora, kde si trest odpykával aj Navaľnyj, sa v roku 2022 pokúsili vydávať za samovraždu aj smrť väzňa, ktorý v skutočnosti zomrel na následky mučenia.

trump

Súd nariadil Trumpovi za nafukovanie majetku zaplatiť s úrokmi 454 miliónov dolárov

23.02.2024 22:38

Podľa sudcu firma Trump Organization niekoľko rokov vytvárala nepravdivé majetkové priznania v snahe zaistiť si lepšie podmienky na pôžičky alebo poistenie.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 139
Celková čítanosť: 391819x
Priemerná čítanosť článkov: 2819x

Autor blogu