Založ si blog

Davová psychóza & najúčinnejšia zbraň slovenských politikov!

Stačí sa vnoriť do mysle politikov, ktorí sa nedokážu zmieriť s tým, že ich snaha dostať sa opäť do kresla v ktorom sedeli 4 roky (poniektorí dokonca 8-12 rokov) je doslova agóniou získať to kreslo späť. Takí ľudia neberú ohľad na nič a na nikoho. Najintenzívnejší sú v období, keď vrcholí predvolebná kampaň (parlamentných volieb). Vtedy sú doslova utrhnutí z reťaze a idú aj cez mŕtvoly. Nezastavia sa pred ničím, vidina ich opätovného víťazstva je spojená s adrenalínom, ktorý ich spája s pokušením spojiť sa s akýmkoľvek živlom, ktorý by ich k tomu víťazstvu dotlačil. Takáto príležitosť je tak veľká, že iba máloktorý jedinec jej dokáže odolať. Hovorím o tom, že takýto jednotlivci si dokážu obkrútiť okolo svojho prsta ľudí, ktorých síce Boh rozumom príliš neobdaril, ale na strane druhej takýto ľudia sú schopní za svojho vodcu resp. za svoj idol položiť aj svoj život.

Taký ťah na bránu majú ľudia ako sú V. Mečiar a R. Fico. Avšak ani I. Matovič nemá príliš ďaleko k metódam, ktorými si títo dvaja páni pomáhajú k tomu aby uspeli. S takým konaním majú títo páni už dlhoročné skúsenosti, – keď vidia, že táto metóda je lacná, ale o to viac účinná, neváhajú ju opäť použiť.

Pokiaľ by (niektorý) čitateľ nechápal kam touto mojou úvahou mierim, tak hovorím o udalosti, ktorá sa odohrala pred pár dňami priamo pred úradom vlády. Bol to incident dvoch „kohútov“ počas Ficovho predvolebného mítingu. (Myslím si, že čitateľ už tuší o čom je reč, no pokiaľ by niekto napriek tomu nevedel o koho sa jedná, tak hovorím o konflikte medzi poslancami NR SR Igorom Matovičom a Robertom Kaliňákom).

PS

Milí čitatelia, mnohí z vás už určite postrehli, že jedným z mojich veľkých koníčkov je hubárčenie a tomu sa v posledných rokoch venujem s maximálnym úsilím – a ak by to bolo možne tak by som sa mu venoval počas celého roka.

Predvčerom som sa v mojom predošlom blogu pochválil fotografiami húb, ktoré som v ten deň nazbieral a takto by som vás rád potešil aspoň pohľadom na moje dnešné úlovky.

Nejaký cyklista podcenil svoje schopnosti a vo veľkej rýchlosti narazil bicyklom do stromu až tak, že sa jeho sedadlo zaseklo do kmeňa stromu. 😅 (Nevyhľadával som odborný názov tejto huby, ale ľudovo ju voláme pečeňovka – údajne je veľmi chutná).
Takéto vozidlo by sa mi veľmi hodilo k môjmu koníčku, mal by som s nim lepší prístup do terénu a zároveň, ak by mi trvala hubárčina o niečo dlhšie než obvykle, tak v tom prípade by som mohol v aute aj prenocovať. Ale chýba k tomu iba taká „malá maličkosť“ – peniaze. 😕 (Ak by sa mi podarilo vyhrať v lotérii nejaké peniaze, tak v tom prípade by som neváhal ani jednu minútu s takouto realizáciou).

Pán Matovič, nasledujúcou správou si voličov určite nezískate!

26.09.2023

Aj ja som volil Igora Matoviča, lebo hovoril, že on nie je ako tí druhí politici, ktorí kradnú a klamú svojich voličov. Sľuboval, že bude bojovať proti mafii, že jeho vláda bude najlepšou v histórií, že tu bude konečne fungovať zdravotníctvo a že zo Slovenska sa stane krajina, v ktorej sa oplatí pracovať a žiť. Žiaľ, to čo sľúbil, nesplnil. To čo tvrdil, sa ukázalo [...]

Milí Slováci, máte poslednú šancu, ktorých politikov si zvolíte do NR SR

25.09.2023

Nám bežným občanom politici odkazujú, aby sme sa pripravili na uťahovanie opaskov! Milí voliči, ešte máte poslednú príležitosť pripomenúť si sľuby tých politikov, ktorí boli pri koryte takmer 4 roky, a preveriť si čo splnili resp. či to isté nesľubujú aj teraz. Politici sa postarali o to, že ekonomická situácia na Slovensku v posledných rokoch nešla práve [...]

Američania si fakt myslia, že Rusi sú až takí sprostí?!

24.09.2023

Západ dodáva na UA zbrane a muníciu v hodnote miliárd dolárov a k tomu ešte nariekajúcemu Zelenskému posielajú niekoľko krát do mesiaca miliardy dolárov v hotovosti na financovanie armády a všetkého čo je s tým spojené. No chcem poukázať na niečo iné. Šéf ruskej diplomacie Sergej Lavrov sa na pôde OSN vyjadril, že západné mocnosti [...]

Recep Tayyip Erdogan

Erdogan diktuje USA: Švédsku dáme zelenú do NATO, ak nám odklepnete stíhačky

26.09.2023 16:53

Švédsky vstup do NATO musia ratifikovať už len Turecko a Maďarsko.

Čitatelia Pravdy v ankete hlasovali o prioritách novej vlády

Toto nás trápi. Anketa Pravdy ukázala, čo by mala nová vláda po voľbách riešiť ako prvé

26.09.2023 16:20

Do veľkej ankety denníka Pravda sa zapojilo 42-tisíc respondentov.

Policie ČR / Česká policie /

Na škole v Plzni unikla neznáma látka, evakuovali 400 ľudí

26.09.2023 16:17

V okolí bolo podľa svedkov cítiť čpavok.

Viktor Sokolov, konferencia, velitelia, Rusko

Rusko zverejnilo zábery s údajne mŕtvym admirálom. Sedí bez pohnutia a nič nepovie

26.09.2023 15:57

Ruské ministerstvo obrany zverejnilo snímku, ktorá zachytáva veliteľa ruskej Čiernomorskej flotily Viktora Sokolova.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 81
Celková čítanosť: 221057x
Priemerná čítanosť článkov: 2729x

Autor blogu