Všetci čitatelia, (ktorí čítajú moje články) už určite postrehli, že väčšinou sa zaoberám nepríjemnými udalosťami a medzi ne určite patria hlavne vojny – po celom svete ich prebieha viacero, ale asi mi dáte za pravdu, že najhoršia z nich, (čo do počtu obetí) je tá na Ukrajine – a aj preto som jej venoval najviac času…
Mojim prianím a zároveň vinšom do Nového roku 2026 je aby sa stal zázrak – aby pán Boh vstúpil do mysle všetkých ľudí, ktorí podporujú vojny – a zariadil aby sa im vytratili z hlávvšetky zlé myšlienky, aby všetko ich zlo sa premenilo na lásku a dobro – a to nielen k ich rodinným príslušníkom a blízkym priateľom, ale ku všetkým ľuďom dobrej vôle.
Všetkým ľuďom vinšujem šťastný a veselý Nový rok 2026
Pokračovanie po 1. časti uloženej na blogovisku 13.6.2026 8 Adama na záchod, hneď po skončení tretej poviedky, aby im tam veľmi ochotne a s blaženým pocitom vyšiel v ústrety. Pôžitok, (aký nikdy predtým nepoznal) ho tak rozrušil, že v posteli nevedel zaspať a svoje sebaukájanie veľmi ochotne zdupľoval. So zavretými očami fantazíroval o tom, ako jemne a [...]
Svoju polročnú dcérku hodila o zem… Alžbeta sa správala ako zmyslov zbavená…Príbeh je o potomkovi splodenom za železnou oponou… o tom ako ho nemal kto poučiť o nástrahách, aké ho môžu postretnúť počas dospievania…Milá čitateľka, milý čitateľ, touto knihou Ti chcem priblížiť milostné zážitky Adama a jeho peripetie a nástrahy s akými sa stretával. Môžeš [...]
Odhodené injekčné striekačky povaľujúce sa už aj na pieskoviskách ihrísk pred materskými škôlkami! Hneď v úvode blogu je nutné povedať, že v médiách v posledných dňoch rezonujú správy o matke Lenke o ktorej mnohí ľudia tvrdia, že jej deti priniesli do materskej škôlky striekačky a že nimi dopichali niekoľko deti v škôlke.. [...]
citatel Pravidlá slovenského pravopisu: ... ...
vinšuješ, vynšujú, vynšujeme...:-) ...
Celá debata | RSS tejto debaty