Založ si blog

Macron by mal byť vzorom pre vojakov NATO!

Macron narieka, že nie je zhoda na vyslaní vojakov na Ukrajinu. Fico zopakoval, že Slovensko vojakov na Ukrajinu nepošle.

Macron upozornil, že Rusko sa správa čoraz agresívnejšie na politickej úrovni i na frontovej línii na Ukrajine, že takto je v stávke bezpečnosť nás všetkých… Sme v procese zaisťovania našej bezpečnosti. „Rusko nesmie vyhrať,“ dodal francúzsky prezident. Zdroj spravy.pravda.sk

Veď Putin len nato čaká, x-krát sa vyjadril, že ak NATO vyšle svojich vojakov na Ukrajinu, tak jeho armáda napadne aj krajiny NATO. – Vyzerá to tak, že niekto usiluje o to, aby vojna nebola iba na Ukrajine, ale v celej Európe.

Macron by sa mal postaviť do čela armády na Ukrajine, aby bol vzorom pre vojakov NATO! Chcel by som vidieť, koľko vojakov NATO by išlo bojovať na Ukrajinu, ak by im povedali, že tam môžu ísť dobrovoľne? Podľa mňa by tam mnohí dobrovoľne nešli, predsa len je im milší život, ako nejaké vyznamenanie in memoriam.

Väčšina mladých mužov, ktorí vstúpili do armády, nešli tam preto, aby bojovali v skutočnej vojne, ich cieľom bol dobrý zárobok a hlavne to, že pôjdu oveľa skôr do dôchodku.

Pri Putinovom raketovom útoku Európa nemá šancu ubrániť sa!

25.05.2024

Takto sa vyjadril bývalý generál Sir Richard Barrons. Ak sa Vladimir Putin rozhodne spustiť raketový útok na Európu, možnosti obrany budú slabé. Expert nevidí žiadnu možnosť obrany… Kladiem si otázku – k čomu je dobré takéto kadenie do vlastného hniezda? Veď to nemá žiadnu logiku, pred Putinom takto zhadzovať obranyschopnosť vlastnej krajiny. To ako keby Veľká [...]

Je ešte nejaký človek, ktorý verí, že Juraj Cintula nechcel Fica zastreliť?

23.05.2024

Z výpovedí Juraja Cintulu uzrela svetlo sveta informácia, že pre Fica mal pripravené dva zásobníky a knihu s venovaním… „Trafil by aj slepý, povedal atentátnik na Fica. Detaily rozhodnutia o väzbe: Cintula svoj čin plánoval, pripravené mal dva zásobníky“ – Viac v tomto zdroji: spravy.pravda.sk No mňa najviac zaujalo nasledovné vyjadrenie Juraja Cintulu: [...]

A už je to tu, z „vraha“ spravia nepríčetného a doživotie mu hroziť nebude!

20.05.2024

Nadobúdam presvedčenie, že v mojich blogoch nie nadarmo poukazujem nato, že čím väčší zločin spraví grázel (pre ktorého neexistujú žiadne zábrany) – tak orgány v trestnom konaní resp. poniektorí tajní agenti majú o to väčšiu a vehementnejšiu snahu sprostiť tohto grázla z akejkoľvek viny! Netušíte o čom hovorím? No predsa o tom, že existuje možnosť, že [...]

uss harder

Unikátny objav. Našli slávnu americkú ponorku USS Harder, je takmer nepoškodená

25.05.2024 21:54

Na palube bolo 79 námorníkov vrátane veliteľa Samuela Deeleyho, ktorý bol známy aj pod prezývkou "vrah torpédoborcov".

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 174
Celková čítanosť: 479343x
Priemerná čítanosť článkov: 2755x

Autor blogu