Založ si blog

Fico sa postavil na Putinovu stranu, reagujú ukrajinské médiá!

Nevidím dôvod nesúhlasiť s Ficovými výrokmi. Slovenský premiér si myslí, že vojna Ruska začala besnením ukrajinských neonacistov.“A nie je to pravda? Kto vyvraždil stovky občanov na Ukrajine v roku 2014? Boli to Rusi?!

Fico kritizoval Európsku úniu, ktorej jediným plánom je podporovať vzájomné zabíjanie Slovanov, – EÚ nevyužíva svoju váhu na presadenie okamžitého prímeria a uzavretie mieru.

Ukrajinská pravda uviedla, že „Fico sa postavil na obranu Putina, že slovenský premiér neuviedol vôbec nič konkrétne o tom, za akých podmienok môže byť uzavretý mier medzi Ukrajinou a Ruskom,“ – Veď Fico vykreslil iba to, aká je realita. Európska únia, miesto toho, aby sa snažila tlačiť na Putina a Zelenského, že je najvyšší čas, aby začali rokovanie o mieri, tak robí pravý opak, podporuje USA a NATO, aby dodávali Ukrajine ešte viac vojenskej techniky a munície, a hlavne ďalšie miliardy dolárov na podporu vojny proti Rusom. (Hovoria tomu, že všetko je na obranu Ukrajiny). Lenže vojna sa nedá vyhrať rinčaním zbraní!

Ukrajinská pravda pripomenula aj ďalšie Ficove tvrdenie, žeUkrajina bude musieť podstúpiť časť svojho územia Rusku.“ – A nie je to rozumnejšie riešenie, ako viesť vojnu ďalšie mesiace a možno aj roky počas ktorých môžu prísť o život ďalšie tisíce vojakov a civilistov? Zdroj Ficov-prejav-k-vyrociu-vojny

Podľa mňa sa Fico vyjadril rozumne aj o stratégii Západu: „Západ si nedokáže priznať, že jeho stratégia predlžovania konfliktu masívnou podporou Ukrajiny peniazmi a zbraňami a sankciami proti Rusku nefunguje. Jediné, čo podľa Fica vojna prináša, sú tisíce zabitých a zmrzačených Ukrajincov a Rusov. Vojna predstavuje porušenie medzinárodného práva, avšak podľa neho sa začala už v roku 2014 „vyčíňaním ukrajinských neonacistov.

Američania zobuďte sa, Biden nie je pápež, aby bol doživotne prezidentom!

06.03.2024

Americký prezident je chorý a ďalšie štyri roky v úrade nevydrží. Američania sa o tom mohli presvedčiť na jeho nedávnej tlačovej konferencii v Bielom dome pôsobil tam úplne dezorientovane a vystrašene hľadel do prázdna. Nové video Joea Bidena vyvolalo v X komunite hrôzu. Ako je možné, že demokrati chcú tohto muža v Bielom dome ďalšie štyri roky? –Niektorí [...]

Pán Matovič, Rómov môžete oklamať iba raz, ale oni Vám to do smrti nezabudnú!

04.03.2024

Podľa Únie Rómov dostalo OĽANO za predošlé a aktuálne obdobie viac ako 30 miliónov zo štátneho rozpočtu. „Má ich aj vďaka tisíckam rómskych hlasov. V ostatných voľbách by sa ani nedostal do parlamentu, keby neoklamal svojich rómskych voličov. Matovič vládne týmto peniazom, Oľano je strana pár ľudí, nemá skoro žiadne náklady na činnosť tak nech sa [...]

Pani prezidentka, stretnite sa s Putinom a požiadajte ho, aby ukončil vojnu na Ukrajine

03.03.2024

Podľa Vás najrýchlejšia cesta k mieru vedie cez ruského prezidenta Vladimira Putina, keď svojim jednotkám nariadi odísť z Ukrajiny, „nie tým, že mu dávame nádej na víťazstvo a akceptáciu“. Zdroj caputova-reaguje-na-blanarovo-stretnutie-s-lavrovom Pani prezidentka, nemusíte mať obavu z toho, že za stretnutie s Putinom by Vás mohli kritizovať Spojené štáty [...]

Pamätná tabuľa návštevy Alžbety II. na Hrebienku

Na Hrebienku je už tretia tabuľa na pamiatku návštevy kráľovnej Alžbety II. Dve ukradli

15.04.2024 08:00

Vysoké Tatry majú pre britského kráľa Karola III. originálnu letenku, špeciálny skipas a pozvánku na návštevu.

sydney

Útočník, ktorý ubodal v Sydney šesť ľudí, sa podľa polície zameral na ženy

15.04.2024 06:55

Päť zo šiestich mŕtvych sobotného útoku boli ženy, rovnako väčšina z 12 zranených.

Izrael, Irán, Joe Biden, Tel Aviv

ONLINE: USA odmietli tvrdenia, že vopred vedeli o útoku Iránu na Izrael

15.04.2024 06:15, aktualizované: 08:23

Teherán podľa nemenovaného amerického predstaviteľa Spojeným štátom odkaz po začatí útokov s tým, že budú "vysoko deštruktívne".

vojna na Ukrajine, Joe Biden, Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Zelenskyj poukázal na Izrael: To je skutočná obrana. Od spojencov žiada odvážnu akciu aj pre Ukrajinu

15.04.2024 06:00, aktualizované: 08:01

"Spojenci by nemali zatvárať oči pred ruskými raketami a dronmi, znamená to, že je potrebná akcia - odvážna," uviedol Volodymyr Zelenskyj.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 151
Celková čítanosť: 424881x
Priemerná čítanosť článkov: 2814x

Autor blogu