Založ si blog

Fico sa postavil na Putinovu stranu, reagujú ukrajinské médiá!

Nevidím dôvod nesúhlasiť s Ficovými výrokmi. Slovenský premiér si myslí, že vojna Ruska začala besnením ukrajinských neonacistov.“A nie je to pravda? Kto vyvraždil stovky občanov na Ukrajine v roku 2014? Boli to Rusi?!

Fico kritizoval Európsku úniu, ktorej jediným plánom je podporovať vzájomné zabíjanie Slovanov, – EÚ nevyužíva svoju váhu na presadenie okamžitého prímeria a uzavretie mieru.

Ukrajinská pravda uviedla, že „Fico sa postavil na obranu Putina, že slovenský premiér neuviedol vôbec nič konkrétne o tom, za akých podmienok môže byť uzavretý mier medzi Ukrajinou a Ruskom,“ – Veď Fico vykreslil iba to, aká je realita. Európska únia, miesto toho, aby sa snažila tlačiť na Putina a Zelenského, že je najvyšší čas, aby začali rokovanie o mieri, tak robí pravý opak, podporuje USA a NATO, aby dodávali Ukrajine ešte viac vojenskej techniky a munície, a hlavne ďalšie miliardy dolárov na podporu vojny proti Rusom. (Hovoria tomu, že všetko je na obranu Ukrajiny). Lenže vojna sa nedá vyhrať rinčaním zbraní!

Ukrajinská pravda pripomenula aj ďalšie Ficove tvrdenie, žeUkrajina bude musieť podstúpiť časť svojho územia Rusku.“ – A nie je to rozumnejšie riešenie, ako viesť vojnu ďalšie mesiace a možno aj roky počas ktorých môžu prísť o život ďalšie tisíce vojakov a civilistov? Zdroj Ficov-prejav-k-vyrociu-vojny

Podľa mňa sa Fico vyjadril rozumne aj o stratégii Západu: „Západ si nedokáže priznať, že jeho stratégia predlžovania konfliktu masívnou podporou Ukrajiny peniazmi a zbraňami a sankciami proti Rusku nefunguje. Jediné, čo podľa Fica vojna prináša, sú tisíce zabitých a zmrzačených Ukrajincov a Rusov. Vojna predstavuje porušenie medzinárodného práva, avšak podľa neho sa začala už v roku 2014 „vyčíňaním ukrajinských neonacistov.

Pri Putinovom raketovom útoku Európa nemá šancu ubrániť sa!

25.05.2024

Takto sa vyjadril bývalý generál Sir Richard Barrons. Ak sa Vladimir Putin rozhodne spustiť raketový útok na Európu, možnosti obrany budú slabé. Expert nevidí žiadnu možnosť obrany… Kladiem si otázku – k čomu je dobré takéto kadenie do vlastného hniezda? Veď to nemá žiadnu logiku, pred Putinom takto zhadzovať obranyschopnosť vlastnej krajiny. To ako keby Veľká [...]

Je ešte nejaký človek, ktorý verí, že Juraj Cintula nechcel Fica zastreliť?

23.05.2024

Z výpovedí Juraja Cintulu uzrela svetlo sveta informácia, že pre Fica mal pripravené dva zásobníky a knihu s venovaním… „Trafil by aj slepý, povedal atentátnik na Fica. Detaily rozhodnutia o väzbe: Cintula svoj čin plánoval, pripravené mal dva zásobníky“ – Viac v tomto zdroji: spravy.pravda.sk No mňa najviac zaujalo nasledovné vyjadrenie Juraja Cintulu: [...]

A už je to tu, z „vraha“ spravia nepríčetného a doživotie mu hroziť nebude!

20.05.2024

Nadobúdam presvedčenie, že v mojich blogoch nie nadarmo poukazujem nato, že čím väčší zločin spraví grázel (pre ktorého neexistujú žiadne zábrany) – tak orgány v trestnom konaní resp. poniektorí tajní agenti majú o to väčšiu a vehementnejšiu snahu sprostiť tohto grázla z akejkoľvek viny! Netušíte o čom hovorím? No predsa o tom, že existuje možnosť, že [...]

uss harder

Unikátny objav. Našli slávnu americkú ponorku USS Harder, je takmer nepoškodená

25.05.2024 21:54

Na palube bolo 79 námorníkov vrátane veliteľa Samuela Deeleyho, ktorý bol známy aj pod prezývkou "vrah torpédoborcov".

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 174
Celková čítanosť: 479394x
Priemerná čítanosť článkov: 2755x

Autor blogu