Založ si blog

Kauzy Tupý či Kažimír môžu byť premlčané.

Čo som mal z toho, že som celý život nikomu nič neukradol a ani som nikdy nič nesprivatizoval?? Teraz, keď budú veľké kauzy premlčané, tak už nemienim chodiť resp. žiť s holým zadkom a čítať príspevky niektorých blbcov pod mojimi blogmi – ako napr. takýto: „Ty nemôžeš dať Ukrajine ani jeden cent lebo si nikdy nič nemal, a ani mať nebudeš – lebo jediné, čo máš je tvoj holý zadok.“

Takže, dávam za pravdu tým, čo toto tvrdia. Teraz, keď vidím, že tí, ktorí sa ľahko nabalili zo štátneho balíka na úkor nás všetkýcha k tomu sa ešte všetkým Slovákom vyškierajú do tváre, že už im za toto nemôžeme nič spraviť, tak som si povedal stačilo, prečo by som ja mál do smrti chodiť s holým zadkom?!

Vico 09.02.2024

Miesto toho, aby ma aspoň niektorí ľudia chválili za to, že som žil poctivo, tak deje sa pravý opak, a tí čo by mali sedieť v base a škvariť sa v horúcom pekle za svoje zločiny, tak sa mi posmievajú, že tak mi treba, že som mal kradnúť ako oni a mal by som sa dobre.

PS

Zostáva mi už len naštudovať nové zákony, ktoré mi umožnia kradnúť tak, aby ma zato nestíhali, a ak sa predsa len príde nato, tak potom už mi môžu fúkať do môjho holého zadku lebo moje zločiny už budú premlčané.

Slováci, Fico nám dal typ, ako môžeme bohatnúť a nemusíme ani pracovať

23.02.2024

No povedzte, nie je to skvelý premiér, keď celému národu dal návod, ako si zarobiť pekné peniaze a pritom nikto už nemusí ani chodiť do roboty. Stačí sa zaregistrovať na platforme TradeGPT 500 Force a potom postupovať podľa nasledujúcich pokynov: Použite odkaz, ktorý poskytol Robert Fico. Počkajte na hovor od nášho manažéra, ktorý potvrdí registráciu [...]

Súhlasím s Ficom…

22.02.2024

Treba pokračovať v realizácii zákazu dovozu poľnohospodárskych produktov z Ukrajiny. Jednostranné zvýhodnenie Ukrajiny má vážne ekonomické vplyvy na SR, osobitne v oblasti poľnohospodárstva. „Predstavte si, že na trh EÚ môžete bez cla a akýchkoľvek kvót dovážať poľnohospodárske produkty. Poškodzuje to slovenských poľnohospodárov, ktorí nemôžu byť [...]

Igor Matovič: Akoby ich jedna mater mala…

21.02.2024

Keď šašo Matovič nevedel, ako ešte viac upútať na seba pozornosť Slovákov, rozhodol sa ísť aj cez mŕtvoly. – Na svojom profile na sociálnej sieti sa pred piatimi dňami pustil do ministerky Šimkovičovej a porovnal ju so zosnulou Martinkou z Turca. No, ako vidieť Igorko sa prerátal a mnohí čitatelia ho za túto aktivitu riadne skritizovali. Avšak najviac sa [...]

horúčava, slnko, leto, teplomer, UV index

Čína zažila rekordný rozdiel teplôt, dve miesta krajiny delilo 90 stupňov Celzia

24.02.2024 06:10

Čína zažila 18. februára 2024 rekordný rozdiel teplôt na svojom území. Od mínus 52,3 stupňa Celzia do plus 38 stupňov Celzia.

special podcast pocuvajte Pravdu novy jzbt6t

Desím sa, že nie sme vydesení, hovorí o stave spoločnosti po dvoch rokoch agresie na Ukrajine komentátor Pravdy

24.02.2024 06:00

Ján Kuciak by nepovedal, že sme prehrali bitku o spravodlivosť. Napriek všetkému, čo sa dnes v spoločnosti deje, hovoria komentátori Pravdy.

Ukrajina, vojna

Ukrajinský veľvyslanec: Putin má choré predstavy. Rusko môže zastaviť len sila

24.02.2024 06:00

"Napriek našim stratám, zničeniu našich miest Ruskom a zabíjaniu civilistov pokračujeme v boji,“ uviedol ukrajinský veľvyslanec na Slovensku Myroslav Kastran.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 139
Celková čítanosť: 391854x
Priemerná čítanosť článkov: 2819x

Autor blogu