Založ si blog

Nechá Putin zlikvidovať kandidáta na prezidenta?

Kandidát na post ruského prezidenta Boris Nadeždin dúfa, že voľby budú „začiatkom konca“ Putinovej vlády.

Nadeždin vo svojej kampani vyzýva na ukončenie ruskej invázie na Ukrajine. Zároveň sa pochválil tým, že ho prekvapilo, že jeho priaznivci stáli v dlhých radoch, aby poskytli svoj podpis na podporu jeho kandidatúry.

Nadeždin prisľúbil, že v prípade víťazstva v súboji o prezidentské kreslo sa bude usilovať o ukončenie „katastrofickej“ ofenzívy na Ukrajine a o „oslobodenie politických väzňov“.

V súvislosti s ruskou inváziou na Ukrajinu uviedol, že „neverí, že by ktorákoľvek strana (vojny) mohla dosiahnuť skutočne rozhodujúce vojenské víťazstvo. Je to úplne nereálne.“

Nadeždin by chcel z Ruska spraviť krajinu, „ktorá sa nesnaží rozšíriť svoje územie s pomocou armády.“ Zdroj nadezdin-dufa-ze-marcove-volby

Zatiaľ nie je jasné, či umožnia Nadeždinovi kandidovať za prezidenta. On však vyjadril presvedčenie, že jeho kritika je tolerovaná, pretože je bývalým členom ruského politického systému. V tejto súvislosti pripomenul, že Vladimira Putina kritizoval posledných desať rokov.

Nadeždin verí, že zmena môže nastať len prostredníctvom volieb. „Všetky ostatné spôsoby – revolúcie, nech už majú akúkoľvek farbu, alebo prevraty – sú oveľa horšie:“

Podľa mňa Putin nedovolí, aby v marci 2024 vyhral prezidentské voľby v Rusku niekto iný ako on, obzvlášť taký kandidát akým je Nadeždin, a preto pre Putina nebude veľký problém zariadiť, aby niektorý z jeho prívržencov Nadeždina zavraždil.

*************************

Borisa Nadeždina odmietli registrovať do prezidentských volieb!

9. februára 2024 10:23, Prečítané 780x, Realista1, Nezaradené

Len nedávno som napísal blog v ktorom som uviedol ako sa Putin postará o to, aby prezidentské voľby v Rusku nevyhral niekto iný ako on. A včera iba dva týždne po mojej predpovedi tento zdroj vyber-kandidatov-na-ruskeho-prezidenta-sa-zuzuje uviedol informáciu, že ruská Ústredná volebná komisia odmietla registrovať ako kandidáta opozičného politika Borisa Nadeždina do prezidentských volieb. Volebná komisia argumentuje tým, že podpisové hárky majú viac ako 15 % spochybniteľných podpisov. (Nadeždin bol jediným potenciálnym prezidentským kandidátom, ktorý sa otvorene postavil proti vojne na Ukrajine).

Kroky Ústrednej volebnej komisie svedčia o tom, čo som napísal v blogu 25. januára 2024 „že Putin nedovolí, aby v marci 2024 vyhral prezidentské voľby v Rusku niekto iný ako on.“ Obzvlášť taký kandidát, ktorého by ruskí občania radi videli v prezidentskom kresle.

Takže situácia sa môže vyhrotiť až tak, že ak sa Nadeždin odvolá na Najvyšší súd, veľmi ľahko sa môže stať, že nejaký Putinov horlivý priaznivec Nadeždinovi zatvorí ústa navždy – a to buď nejakou krátkou strelnou zbraňou alebo jedom zvaným novičok.

Tag: Bratovražedná vojna!

 

Pri Putinovom raketovom útoku Európa nemá šancu ubrániť sa!

25.05.2024

Takto sa vyjadril bývalý generál Sir Richard Barrons. Ak sa Vladimir Putin rozhodne spustiť raketový útok na Európu, možnosti obrany budú slabé. Expert nevidí žiadnu možnosť obrany… Kladiem si otázku – k čomu je dobré takéto kadenie do vlastného hniezda? Veď to nemá žiadnu logiku, pred Putinom takto zhadzovať obranyschopnosť vlastnej krajiny. To ako keby Veľká [...]

Je ešte nejaký človek, ktorý verí, že Juraj Cintula nechcel Fica zastreliť?

23.05.2024

Z výpovedí Juraja Cintulu uzrela svetlo sveta informácia, že pre Fica mal pripravené dva zásobníky a knihu s venovaním… „Trafil by aj slepý, povedal atentátnik na Fica. Detaily rozhodnutia o väzbe: Cintula svoj čin plánoval, pripravené mal dva zásobníky“ – Viac v tomto zdroji: spravy.pravda.sk No mňa najviac zaujalo nasledovné vyjadrenie Juraja Cintulu: [...]

A už je to tu, z „vraha“ spravia nepríčetného a doživotie mu hroziť nebude!

20.05.2024

Nadobúdam presvedčenie, že v mojich blogoch nie nadarmo poukazujem nato, že čím väčší zločin spraví grázel (pre ktorého neexistujú žiadne zábrany) – tak orgány v trestnom konaní resp. poniektorí tajní agenti majú o to väčšiu a vehementnejšiu snahu sprostiť tohto grázla z akejkoľvek viny! Netušíte o čom hovorím? No predsa o tom, že existuje možnosť, že [...]

uss harder

Unikátny objav. Našli slávnu americkú ponorku USS Harder, je takmer nepoškodená

25.05.2024 21:54

Na palube bolo 79 námorníkov vrátane veliteľa Samuela Deeleyho, ktorý bol známy aj pod prezývkou "vrah torpédoborcov".

maldivy Nekton Mission 2022

Zodpovedné sú za 0,003 % emisií, doplácajú na bohatých. Pre stúpajúcu hladinu morí volajú Maldivy o pomoc

25.05.2024 21:17

Tamojšia vláda upozornila, že toto nízko položené súostrovie Indického oceánu je vylúčené z najštedrejších podporných opatrení.

india, požiar

Požiar zábavného centra v Indii pripravil o život 24 ľudí, zomrelo aj mnoho detí

25.05.2024 18:22, aktualizované: 20:39

Polícia zadržala majiteľa a manažéra centra. Príčina požiaru zatiaľ nie je známa.

UN Sudan

Prokurátor, ktorý chce dostať izraelského premiéra za mreže, obhajoval zločinca, čo podporoval odsekávanie končatín

25.05.2024 18:00

Karim Khan, ktorý by rád videl Benjamina Netanjahua vo väzení, pôsobil ako advokát libérijského prezidenta prezývaného mäsiar z Monrovie.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 174
Celková čítanosť: 479346x
Priemerná čítanosť článkov: 2755x

Autor blogu