Založ si blog

Pán Ódor, znížte svoje mzdy o 30 %!

Pán premiér, Vám nestačilo to, že študentom zvýšili poplatky za internáty? Teraz im idete vtĺcť ďalší klinec do rakvy a chcete im zrušiť vlaky zadarmo!

Poviem Vám to na rovinu, keď ste na Slovensku ešte nezažili resp. nevideli masový protest slovenských občanov, tak keď toto spravíte, tak tu bude peklo, aké na Slovensku už dávno nebolo. Vy nevidíte, čo si už Slováci doposiaľ vytrpeli???! Dovolím si tvrdiť, že ak zrušíte študentom a dôchodcom vlaky zadarmo, tak do ulíc pôjdu protestovať nielen oni, ale hlavne rodičia tých študentov lebo oni budú musieť siahnuť hlbšie do peňaženky. (A o zrušení rekreačných poukazov a o chudobnení, ktoré podľa Slovenskej národnej banky bude pokračovať a bude ešte horší pokles príjmov, o tom už aj škoda hovoriť, pre zamestnancov to bude ďalšia rana pod pás).

Ak chcete naozaj ozdraviť verejné financie z dielne Ministerstva financií (MF) SR, tak v prvom rade znížte mzdy ministrom vlády a poslancom NR SR min. o 30 %! Takisto zariaďte vrátenie rozkradnutých miliárd eur do štátnej kasy tým ľuďom, ktorí prijali špatné rozhodnutia, prípadne svojou benevolentnosťou dopomohli svojim ľuďom (ako sa hovorí našim ľuďom) obohatiť sa stámiliónmi eur na úkor štátu, čiže si ich privlastnili zo štátnej kasy.

Pán premiér, viete čo ma najviac vytáča na takých ľuďoch ako ste Vy? Že sa automaticky odvolávate na krajiny v ktorých je bezplatné cestovanie pre vybrané skupiny výnimkou.

PS

Pán Ódor, je podľa Vás normálne, že podľa štatistiky slovenskí občania patria medzi najchudobnejších v Európe?! V novembri v roku 1989 (v tzv. Nežnej revolúcii) šli do ulíc protestovať milióny Čechov a Slovákov za takýto život?!

Takže NATO sa pripravuje na pozemný konflikt s Ruskom

05.06.2024

Všetko nasvedčuje, že armádnym generálom NATO sa zachcelo bojovať, to, že týmto svet vtiahnu do 3. svetovej vojny, ich asi príliš netrápi, vyhovárajú sa na možný útok z Moskvy. „NATO plánuje niekoľko „pozemných koridorov“ na rýchly presun amerických jednotiek a tankov do predných línií v prípade veľkej európskej pozemnej vojny s Ruskom,“ zdroj [...]

Skutočne je NATO našou istotou?!

02.06.2024

Všetko nasvedčuje, že kým sa nič nedeje, že na obzore nie je nikto, kto by chcel našu krajinu ohroziť, tak všetci nás ubezpečujú, že môžeme byť radi, že sme v NATO. Ale akonáhle sa začne riešiť či sú štáty NATO schopné v prípade veľkého ruského útoku na Európu poskytnúť dostatočnú ochranu, tak realita je taká, že „táto ochrana je menej než [...]

Hlúpy otec, riskoval život svojho 6 ročného syna!

31.05.2024

Živo si viem predstaviť akoby sa nielen slovenské, ale aj svetové médiá predbiehali informáciami o tom k akému nešťastiu došlo na Slovensku pred Pellegriniho domom, keď člen bezpečnostných zložiek novozvoleného prezidenta včera krátko po 16. hodine zastrelil 6 ročného chlapca, ktorý s kuklou na hlave držal atrapu pištole namierenú na nehnuteľnosť, v [...]

Policajný potápač

Na rieke Laborec sa topil mladík, našli ho horskí záchranári bez známok života

14.07.2024 22:17

Mladík zo Slovenska bol nezvestný od soboty.

Joe Biden

Trump plány po atentáte nemení. Biden vyzval Američanov na jednotu, vystúpi s prejavom

14.07.2024 22:10

Identifikovali obeť streľby na Trumpovom mítingu.

Election 2024 Trump

Koľko zarábajú v USA ochrankári, ktorí strážia aj Trumpa, a čo musia zvládnuť? Ich predchodcovia odhaľovali falošné doláre

14.07.2024 18:00

Adept na ochrankára v najvýkonnejšom veku musí zvládnuť 55 kľukov za minútu, aby dostal najlepšiu známku. Čo sa týka žien, kľukov má byť 40.

PREZIDENT: Prevzatie Prezidentského paláca

Rozdelenie nám škodí. Zmierime sa s tým, že iný názor nie je existenčná hrozba?

14.07.2024 18:00

Diskutovali by sme s každým, a nemyslíme si, že „iné” názory sú nebezpečné, aj keď občas môžu byť hlúpe. Je naša ochota skutočná? Sme naozaj takí tolerantní? Zapojte sa do diskusie!

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 181
Celková čítanosť: 505342x
Priemerná čítanosť článkov: 2792x

Autor blogu