Založ si blog

Pán Ódor, znížte svoje mzdy o 30 %!

Pán premiér, Vám nestačilo to, že študentom zvýšili poplatky za internáty? Teraz im idete vtĺcť ďalší klinec do rakvy a chcete im zrušiť vlaky zadarmo!

Poviem Vám to na rovinu, keď ste na Slovensku ešte nezažili resp. nevideli masový protest slovenských občanov, tak keď toto spravíte, tak tu bude peklo, aké na Slovensku už dávno nebolo. Vy nevidíte, čo si už Slováci doposiaľ vytrpeli???! Dovolím si tvrdiť, že ak zrušíte študentom a dôchodcom vlaky zadarmo, tak do ulíc pôjdu protestovať nielen oni, ale hlavne rodičia tých študentov lebo oni budú musieť siahnuť hlbšie do peňaženky. (A o zrušení rekreačných poukazov a o chudobnení, ktoré podľa Slovenskej národnej banky bude pokračovať a bude ešte horší pokles príjmov, o tom už aj škoda hovoriť, pre zamestnancov to bude ďalšia rana pod pás).

Ak chcete naozaj ozdraviť verejné financie z dielne Ministerstva financií (MF) SR, tak v prvom rade znížte mzdy ministrom vlády a poslancom NR SR min. o 30 %! Takisto zariaďte vrátenie rozkradnutých miliárd eur do štátnej kasy tým ľuďom, ktorí prijali špatné rozhodnutia, prípadne svojou benevolentnosťou dopomohli svojim ľuďom (ako sa hovorí našim ľuďom) obohatiť sa stámiliónmi eur na úkor štátu, čiže si ich privlastnili zo štátnej kasy.

Pán premiér, viete čo ma najviac vytáča na takých ľuďoch ako ste Vy? Že sa automaticky odvolávate na krajiny v ktorých je bezplatné cestovanie pre vybrané skupiny výnimkou.

PS

Pán Ódor, je podľa Vás normálne, že podľa štatistiky slovenskí občania patria medzi najchudobnejších v Európe?! V novembri v roku 1989 (v tzv. Nežnej revolúcii) šli do ulíc protestovať milióny Čechov a Slovákov za takýto život?!

Vyhraj voľby a môžeš všetko?!

28.10.2023

Nová Vláda už v prvých dňoch vládnutia nezostala voličom nič dlžná, hlavne v tom, že čo im sľubovala pred voľbami, tak nato musia rýchlo zabudnúť. Ich sľubovaná veľkorysosť pred parlamentnými voľbami sa vyparila ako ranná rosa. Pri skladaní vlády prezidentka Zuzana Čaputová poverila aj sporné mená. Nová vláda má aj známe mená nových štátnych tajomníkov, [...]

Do Ficovej Vlády odklepli aj kontroverzné mená na nižších miestach!

26.10.2023

Priznám sa, že Ficovi som môj hlas nedal, ale ak by som mu ho chcel dať, tak prvé čo by som urobil by bolo to, žeby som si zistil čo najviac informácii o jeho kandidátoch do NR SR. Po ministerských kreslách sa začali rozdávať aj stoličky na nižších miestach. Už na svojom prvom rokovaní po vymenovaní začala Vláda robiť zmeny. „Menili sa generálni tajomníci [...]

Haló pán Matovič, zmena názvu strany nič nerieši!

25.10.2023

Nepochybujem o tom, že mnohí čitatelia, ktorí si dnes v topkách prečítali tento titulok „Nečakaná správa z parlamentu! OĽaNO končí: Strana Matoviča oznámila zásadnú zmenu“, tak si povzdychli, že Matovič konečne končí. Avšak zdroj Necakana-sprava-z-parlamentu–OLaNO-konci uviedol, že hnutie OĽANO a priatelia opäť zmenilo názov. Po novom sa volá [...]

automat, drogy

Automaty s drogami z obchodných centier v Banskej Bystrici zmizli. Na ich negatíva aktívne upozorňovalo mesto

02.12.2023 08:00

Nebezpečné automaty so syntetickými drogami sa nachádzali v troch banskobystrických obchodných centrách. Teraz sú už minulosťou.

Rusko Moskva prehliadka

ONLINE: Viac zbraní, viac vojakov. Putin zväčšuje miliónovú armádu

02.12.2023 07:55

Rusko odôvodňuje zvýšenie počtu príslučníkov ozbrojených síl zvýšenou hrozbou pre vojnu na Ukrajine a zo strany NATO.

Nemecko, počasie, Taurus

Sneh a ľad ochromili verejnú dopravu v Mníchove, ľudia spia vo vlakoch

02.12.2023 07:26

Sneh a ľad ochromili v noci na sobotu verejnú dopravu v Mníchove. Nejazdili vlaky, autobusy ani električky.

Trump

Súd zamietol Trumpovu žiadosť o imunitu za činy, ktoré vykonal ako hlava štátu

02.12.2023 07:16

Americký exprezident Donald Trump nemá imunitu voči trestným obvineniam za činy, ktoré vykonal ako hlava štátu, rozhodol v piatok súd.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 100
Celková čítanosť: 294785x
Priemerná čítanosť článkov: 2948x

Autor blogu