Založ si blog

Hegerov výrok o Matovičovi

Konečne po troch rokoch už aj Hegerovi došlo, že ľuďom nemožno dôverovať, obzvlášť takým, ktorí ich dokážu peknými rečičkami vlákať pod svoje krídla pri zakladaní politickej strany.

Keď sa Matovič v roku 2020 rozhodol spraviť protest pred Počiatkovou vilou v Cannes -vtedy bol jeho pravou rukou  Eduárd Heger. youtube.com/watch? 

Matovič týždeň pred voľbami presvedčoval voličov tým, že Počiatek si kúpil vilu za štátne peniaze – vila patrí štátu a zato pôjde  Počiatek do basy! Toto na voličov zabralo, ako najlepšie návnada na kapra, (ktorého sa mu dlho nedarilo chytiť) a hneď nato mu začali stúpať preferencie.

Heger teraz tvrdí, že Matovič nikdy nebol a ani nebude jeho spojenec. „Igor Matovič sa jasne vyfarbil, ukázal, čo je v ňom,“ povedal premiér. Zdroj spravy.pravda.sk

 Na mieste je otázka, neskrýva sa za tým všetkým Hegerova vypočítavosť? Skutočne to trvalo až tri roky, kým mu došlo, že Matovič nie je taký človek akého si on predstavoval?! Nebude to skôr tak, že kým mali obaja prospech z ich kamarátstva, tak bolo všetko v poriadku, no teraz, keď padli na politické dno, tak si nevedia prísť na meno?

P.S.

Myslím si, že obaja sa riadia vypočítavosťou – a keď už ani jeden nevie získať vo svoj prospech aspoň nejaké percento z úspechov toho druhého, tak v takom prípade už na seba kydajú akúkoľvek špinu, ktorá im v danej chvíli vyhovuje.

Američania zobuďte sa, Biden nie je pápež, aby bol doživotne prezidentom!

06.03.2024

Americký prezident je chorý a ďalšie štyri roky v úrade nevydrží. Američania sa o tom mohli presvedčiť na jeho nedávnej tlačovej konferencii v Bielom dome pôsobil tam úplne dezorientovane a vystrašene hľadel do prázdna. Nové video Joea Bidena vyvolalo v X komunite hrôzu. Ako je možné, že demokrati chcú tohto muža v Bielom dome ďalšie štyri roky? –Niektorí [...]

Pán Matovič, Rómov môžete oklamať iba raz, ale oni Vám to do smrti nezabudnú!

04.03.2024

Podľa Únie Rómov dostalo OĽANO za predošlé a aktuálne obdobie viac ako 30 miliónov zo štátneho rozpočtu. „Má ich aj vďaka tisíckam rómskych hlasov. V ostatných voľbách by sa ani nedostal do parlamentu, keby neoklamal svojich rómskych voličov. Matovič vládne týmto peniazom, Oľano je strana pár ľudí, nemá skoro žiadne náklady na činnosť tak nech sa [...]

Pani prezidentka, stretnite sa s Putinom a požiadajte ho, aby ukončil vojnu na Ukrajine

03.03.2024

Podľa Vás najrýchlejšia cesta k mieru vedie cez ruského prezidenta Vladimira Putina, keď svojim jednotkám nariadi odísť z Ukrajiny, „nie tým, že mu dávame nádej na víťazstvo a akceptáciu“. Zdroj caputova-reaguje-na-blanarovo-stretnutie-s-lavrovom Pani prezidentka, nemusíte mať obavu z toho, že za stretnutie s Putinom by Vás mohli kritizovať Spojené štáty [...]

sydney

Útočník, ktorý ubodal v Sydney šesť ľudí, sa podľa polície zameral na ženy

15.04.2024 06:55

Päť zo šiestich mŕtvych sobotného útoku boli ženy, rovnako väčšina z 12 zranených.

Izrael, Irán, Joe Biden, Tel Aviv

ONLINE: USA odmietli tvrdenia, že vopred vedeli o útoku Iránu na Izrael

15.04.2024 06:15

Teherán podľa nemenovaného amerického predstaviteľa Spojeným štátom odkaz po začatí útokov s tým, že budú "vysoko deštruktívne".

vojna na Ukrajine, Joe Biden, Volodymyr Zelenskyj

ONLINE: Zelenskyj poukázal na Izrael: To je skutočná obrana. Od spojencov žiada odvážnu akciu aj pre Ukrajinu

15.04.2024 06:00

"Spojenci by nemali zatvárať oči pred ruskými raketami a dronmi, znamená to, že je potrebná akcia - odvážna," uviedol Volodymyr Zelenskyj.

vodičák

Slovenský pas vlani získalo rekordne veľa cudzincov a ďalšie tisíce oň žiadajú. U nás dominujú Srbi, u susedov Rusi

15.04.2024 06:00

Napriek zdĺhavým lehotám a náročnému procesu však každý rok slovenské občianstvo nadobúdajú stovky až tisíce cudzincov.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 151
Celková čítanosť: 424844x
Priemerná čítanosť článkov: 2814x

Autor blogu