Založ si blog

Hegerov výrok o Matovičovi

Konečne po troch rokoch už aj Hegerovi došlo, že ľuďom nemožno dôverovať, obzvlášť takým, ktorí ich dokážu peknými rečičkami vlákať pod svoje krídla pri zakladaní politickej strany.

Keď sa Matovič v roku 2020 rozhodol spraviť protest pred Počiatkovou vilou v Cannes -vtedy bol jeho pravou rukou  Eduárd Heger. youtube.com/watch? 

Matovič týždeň pred voľbami presvedčoval voličov tým, že Počiatek si kúpil vilu za štátne peniaze – vila patrí štátu a zato pôjde  Počiatek do basy! Toto na voličov zabralo, ako najlepšie návnada na kapra, (ktorého sa mu dlho nedarilo chytiť) a hneď nato mu začali stúpať preferencie.

Heger teraz tvrdí, že Matovič nikdy nebol a ani nebude jeho spojenec. „Igor Matovič sa jasne vyfarbil, ukázal, čo je v ňom,“ povedal premiér. Zdroj spravy.pravda.sk

 Na mieste je otázka, neskrýva sa za tým všetkým Hegerova vypočítavosť? Skutočne to trvalo až tri roky, kým mu došlo, že Matovič nie je taký človek akého si on predstavoval?! Nebude to skôr tak, že kým mali obaja prospech z ich kamarátstva, tak bolo všetko v poriadku, no teraz, keď padli na politické dno, tak si nevedia prísť na meno?

P.S.

Myslím si, že obaja sa riadia vypočítavosťou – a keď už ani jeden nevie získať vo svoj prospech aspoň nejaké percento z úspechov toho druhého, tak v takom prípade už na seba kydajú akúkoľvek špinu, ktorá im v danej chvíli vyhovuje.

Vynútený sľub

12.05.2023

Adamovej usilovnej dominancii Alžbeta spočiatku celkom obstojne odolávala výhovorkou: „Ešte stále som panna, po sexuálnej stránke nemám s mužmi žiadnu skúsenosť.“ Adama jej výhovorky ešte viac podnietili k vyššej iniciatíve. Konečne po dlhých rokoch – vlastného trýznenia – mal pri sebe pannu po akej tak vrúcne túžil…, pri jej nepoddajnosti a [...]

Fico prerazil dno!

10.05.2023

Prezidentka Zuzana Čaputová sa vyjadrila, že využije všetky právne prostriedky v súvislosti s vyjadreniami Roberta Fica, ktoré ju spájajú s finančníkom Georgom Sorosom či americkou ambasádou. (Avizovala to na sociálnej sieti). „Dnes Robert Fico opäť šíril klamstvá o americkej agentke, Sorosovej vláde, konzultáciách s americkou ambasádou. Zhruba v tom istom čase som mala [...]

Dvojníčka Marilyn Monroe

08.05.2023

Svojou príťažlivou figúrou vzbudzovala pozornosť všetkých chlapov, ktorí vchádzali do tanečnej sály, jej tvár – s nenápadným mejkapom, ale vkusne nalíčená, a k tomu prirodzené blond vlasy – pery natreté výrazným červeným rúžom, ktorý perfektne ladil s farbou jej vlasov (toto sa jednoducho nedalo prehliadnuť). Hneď na prvý pohľad to vzbudzovalo dojem, [...]

lukašenko

Lukašenko: Pridajte sa k Moskve a Minsku, jadrové zbrane budú pre všetkých

28.05.2023 21:15

Minsk a Moskva tento týždeň podpísali dokumenty týkajúce sa rozmiestnenia ruských jadrových zbraní v Bielorusku.

Taliansko, Benátky kanál

Záhada v Benátkach: Canal Grande sa sfarbil dozelena

28.05.2023 18:20

Polícia vyšetruje príčinu. K akcii sa neprihlásilo žiadne environmentálne hnutie.

Mikloško

Majerský: Kandidátku KDH posilní do volieb uznávaná celebrita

28.05.2023 17:59

Šéf strany Milan Majerský v nedeľu ohlásil posilu KDH do volieb. Novým menom má byť politický veterán František Mikloško.

prigožin, vagnerovci

Prigožin sa sťažuje, že Kremeľ zakázal štátnym médiám o ňom informovať

28.05.2023 17:30

Správu o údajnom dobytí Bachmutu ruská štátna televízia odvysielala až po 20 hodinách od oznámenia vagnerovcov.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 123435x
Priemerná čítanosť článkov: 2128x

Autor blogu