Založ si blog

Dzurinda, opäť zatúžil byť pri vládnom koryte!

Ten človek si naozaj myslí, že keď sa Slovákom na 12 rokov vytratil z ich mysle, že oni už majú takú krátku pamäť, že nevedia, čo všetko voličom nasľuboval a čo z toho splnil, keď bol premiérom?

Teraz, keď videl ako je pravica rozhádaná, pokúsil sa o zjednotenie so stranou Spolu, že takto vo dvojici pôjdu do predčasných parlamentných volieb. Spočiatku to medzi nimi vyzeralo celkom sľubne, no len do chvíle, keď Mikuláš Dzurinda už neplánuje s Kollárom ďalšiu politickú budúcnosť. Hlavne preto, že podľa jeho slov „je Spolu neochotná organizovať tzv. spájací snem medzi Dzurindom a jeho tímom s členmi Spolu, na čom sa pritom pred mesiacom dohodli v podpísanom memorande. Dnes je všetko v troskách a Kollár sa neštítil povedať, že je šokovaný a sklamaný z krokov expremiéra Dzurindu.“ Zdroj o-co-islo-Dzurindovi-politologovia-si-klepu-na-celo Najskôr to bude tým, že Dzurinda mal inú predstavu o ovládnutí strany Spolu a tá sa nenaplnila. Dzurinda ako v minulosti, tak najskôr aj teraz chcel hrať prvé husle, no predseda Miroslav Kollár mu pravdepodobne naznačil, že nato nech rýchlo zabudne!

Ale na strane druhej sa ani niet čomu čudovať, že aj Dzurinda opäť zatúžil po moci, keď si uvedomil, že ako ľahko sa slovenskí voliči dajú opiť rožkom, a ako ľahko sa dá s týmto národom manipulovať. (Veď lepší príklad ako bol Matovič pred parlamentnými voľbami – pred tromi rokmi – tak taký, tak skoro ani Dzurinda nevymyslí).

Slováci, Fico nám dal typ, ako môžeme bohatnúť a nemusíme ani pracovať

23.02.2024

No povedzte, nie je to skvelý premiér, keď celému národu dal návod, ako si zarobiť pekné peniaze a pritom nikto už nemusí ani chodiť do roboty. Stačí sa zaregistrovať na platforme TradeGPT 500 Force a potom postupovať podľa nasledujúcich pokynov: Použite odkaz, ktorý poskytol Robert Fico. Počkajte na hovor od nášho manažéra, ktorý potvrdí registráciu [...]

Súhlasím s Ficom…

22.02.2024

Treba pokračovať v realizácii zákazu dovozu poľnohospodárskych produktov z Ukrajiny. Jednostranné zvýhodnenie Ukrajiny má vážne ekonomické vplyvy na SR, osobitne v oblasti poľnohospodárstva. „Predstavte si, že na trh EÚ môžete bez cla a akýchkoľvek kvót dovážať poľnohospodárske produkty. Poškodzuje to slovenských poľnohospodárov, ktorí nemôžu byť [...]

Igor Matovič: Akoby ich jedna mater mala…

21.02.2024

Keď šašo Matovič nevedel, ako ešte viac upútať na seba pozornosť Slovákov, rozhodol sa ísť aj cez mŕtvoly. – Na svojom profile na sociálnej sieti sa pred piatimi dňami pustil do ministerky Šimkovičovej a porovnal ju so zosnulou Martinkou z Turca. No, ako vidieť Igorko sa prerátal a mnohí čitatelia ho za túto aktivitu riadne skritizovali. Avšak najviac sa [...]

vojna na Ukrajine, Kyjev

Guterres a vyše 50 štátov vyzvali Rusko, aby ukončilo vojnu na Ukrajine

24.02.2024 06:41

Generálny tajomník OSN António Guterres a viac ako 50 štátov vyzvali Rusko, aby ukončilo vojnu na Ukrajine a okamžite sa stiahlo z jej územia.

horúčava, slnko, leto, teplomer, UV index

Čína zažila rekordný rozdiel teplôt, dve miesta krajiny delilo 90 stupňov Celzia

24.02.2024 06:10

Čína zažila 18. februára 2024 rekordný rozdiel teplôt na svojom území. Od mínus 52,3 stupňa Celzia do plus 38 stupňov Celzia.

special podcast pocuvajte Pravdu novy jzbt6t

Desím sa, že nie sme vydesení, hovorí o stave spoločnosti po dvoch rokoch agresie na Ukrajine komentátor Pravdy

24.02.2024 06:00

Ján Kuciak by nepovedal, že sme prehrali bitku o spravodlivosť. Napriek všetkému, čo sa dnes v spoločnosti deje, hovoria komentátori Pravdy.

Ukrajina, vojna

Ukrajinský veľvyslanec: Putin má choré predstavy. Rusko môže zastaviť len sila

24.02.2024 06:00

"Napriek našim stratám, zničeniu našich miest Ruskom a zabíjaniu civilistov pokračujeme v boji,“ uviedol ukrajinský veľvyslanec na Slovensku Myroslav Kastran.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 139
Celková čítanosť: 391870x
Priemerná čítanosť článkov: 2819x

Autor blogu