Založ si blog

Ašpirantom na titul najväčší hlupák roka je I. Matovič

Matovič, očakávam, že za tie tvoje koniny s ktorými si v posledných dňoch prišiel, že ten titul právom získaš.

Vidieť, že predvolebná kampaň je už v plnom prúde a ak bude treba, tak na ňu minieš aj tie stranícke peniaze, ku ktorým si sa verejne priznal a povedal si, že tvoja strana má veľa peňazí a nevie čo s nimi robiť. Takže najskôr aj tie peniaze minieš na hlúposti na ktoré si rozdával peniaze zo štátnej kasy, kým si bol premiérom a neskôr ministrom financií.

Vieš Igorko, tých 500 eur za účasť v predčasných voľbách, tak s takým návrhom mohol prísť na Slovensku naozaj iba blbec. Ale jednu vec ti musím uznať, že voliči by za tých 500 eur išli voliť s radosťou, len by to mohlo dopadnúť tak, že tvoje hnutie by od voličov nedostalo toľko percent, ako by si ich dostal, ak by si nebol prišiel s touto hlúposťou lebo to, čo ty tvrdíš, že tie peniaze neponúkaš preto, aby volili teba, ale preto aby zvíťazila demokracia, tak také niečo môžeš tvrdiť tomu, čo seno žerie. Avšak s prichádzajúcimi voľbami a klesajúcimi preferenciami tvojho OĽaNO sa môže ľahko stať, že tento štýl komunikácie u teba sa bude ešte viac stupňovať. (Mimochodom, ten tvoj spôsob, akým si návrh prezentoval, nie je to náhodou volebná korupcia?).

Igorko, musím sa však priznať, že si ma šokoval novým návrhom, ktorým by sa znížili platy poslancov o dve tretiny. „K platu by mohla poslancovi vyplácať príspevok strana, za ktorú kandidoval. Použiť by mohla peniaze z príspevku strane zo štátneho rozpočtu.“ Zdroj spravy.pravda.sk Tvoj argument, že príspevok politickým stranám je voči nim zbytočne štedrý má moje plus a dávam ti za pravdu, že ľudia skutočne cítia veľký pocit nespravodlivosti, ak na vlastné oči vidia poslancov, ktorí nevykazujú žiadnu reálnu aktivitu, zjavne chodia len na hlasovania, ale berú zhruba päťtisícový plat. Avšak veľkú kritiku ti vyslovujem zato, že si s tým návrhom prišiel až teraz. Prečo si s tým návrhom neprišiel oveľa skôr?! Prišiel si s tým teraz, keď sa blížia voľby a novinárom si to vysvetlil tým, že predtým si riešil iné problémy. Igorko, to si naozaj taký sprostý alebo sa sprostým iba robíš? Ty si fakt myslíš, že taký argument ti niekto spapká? Veď ty na všetko, čo si siahol, tak si to s prepáčením iba viac pokakal! A teraz sa s tým ešte chváliš, že si riešil iné problémy. – K tej tvojej argumentácii už naozaj nenachádzam slov.

PS

Možno väčší úspech by si mal, ak by si prišiel s návrhom na zníženie počtu poslancov NR min. o jednu tretinu, hoci si myslím, že ak by ich tam bolo menej aj o dve tretiny, tak by tam tí darmožráči vôbec nechýbali, – a ušetrené peniaze by sa mohli použiť napr. vo sfére vedy alebo v zdravotníctve.

Vynútený sľub

12.05.2023

Adamovej usilovnej dominancii Alžbeta spočiatku celkom obstojne odolávala výhovorkou: „Ešte stále som panna, po sexuálnej stránke nemám s mužmi žiadnu skúsenosť.“ Adama jej výhovorky ešte viac podnietili k vyššej iniciatíve. Konečne po dlhých rokoch – vlastného trýznenia – mal pri sebe pannu po akej tak vrúcne túžil…, pri jej nepoddajnosti a [...]

Fico prerazil dno!

10.05.2023

Prezidentka Zuzana Čaputová sa vyjadrila, že využije všetky právne prostriedky v súvislosti s vyjadreniami Roberta Fica, ktoré ju spájajú s finančníkom Georgom Sorosom či americkou ambasádou. (Avizovala to na sociálnej sieti). „Dnes Robert Fico opäť šíril klamstvá o americkej agentke, Sorosovej vláde, konzultáciách s americkou ambasádou. Zhruba v tom istom čase som mala [...]

Hegerov výrok o Matovičovi

09.05.2023

Konečne po troch rokoch už aj Hegerovi došlo, že ľuďom nemožno dôverovať, obzvlášť takým, ktorí ich dokážu peknými rečičkami vlákať pod svoje krídla pri zakladaní politickej strany. Keď sa Matovič v roku 2020 rozhodol spraviť protest pred Počiatkovou vilou v Cannes -vtedy bol jeho pravou rukou Eduárd Heger. youtube.com/watch? Matovič [...]

lukašenko

Lukašenko: Pridajte sa k Moskve a Minsku, jadrové zbrane budú pre všetkých

28.05.2023 21:15

Minsk a Moskva tento týždeň podpísali dokumenty týkajúce sa rozmiestnenia ruských jadrových zbraní v Bielorusku.

Taliansko, Benátky kanál

Záhada v Benátkach: Canal Grande sa sfarbil dozelena

28.05.2023 18:20

Polícia vyšetruje príčinu. K akcii sa neprihlásilo žiadne environmentálne hnutie.

Mikloško

Majerský: Kandidátku KDH posilní do volieb uznávaná celebrita

28.05.2023 17:59

Šéf strany Milan Majerský v nedeľu ohlásil posilu KDH do volieb. Novým menom má byť politický veterán František Mikloško.

prigožin, vagnerovci

Prigožin sa sťažuje, že Kremeľ zakázal štátnym médiám o ňom informovať

28.05.2023 17:30

Správu o údajnom dobytí Bachmutu ruská štátna televízia odvysielala až po 20 hodinách od oznámenia vagnerovcov.

Realista1

Keď vidím nedostatky, poukážem na ne, hoci si veľmi dobre uvedomujem, že hlavou múr nikdy neprebijem.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 123450x
Priemerná čítanosť článkov: 2128x

Autor blogu