Založ si blog

Je očividné ako slovenskí politici uprednostňujú ukrajinských utečencov pred slovenskými občanmi!

Je v poriadku, že naša vláda prispieva viac utečencom z UA než slovenským občanom?

Nedá mi aby som bol ticho, keď dennodenne vidím ako sa slovenskí politici tlačia americkým šéfom a predstaviteľom NATO do ich zadníc tým, že im ukazujú akí sú oni solidárni voči utečencom z UA, tým by dali čokoľvek zo štátnych peňazí, len aby v ich očiach boli tými najlepšími ľuďmi, ktorí pomáhajú utečencom.

 Na Slovensku máme už tisíce bezdomovcov a občanov žijúcich v núdzi – a ako vidieť na tých kompetentné orgány doslova kašľu. Jediná vec, ktorá trápi najmä koaličných poslancov je tá ako zariadiť, aby sa predčasné voľby odsunuli na čo najdlhší termín, číže aby mohli ešte aj naďalej poberať svoje vysoké platy (aspoň 8 mesiacov) za svoje nič nerobenie pre tento svoj nešťastný národ.

Karikaturista Gašparec to svojim obrázkom vystihol veľmi presne
Karikaturista Gašparec to svojim obrázkom vystihol veľmi presne

Verejne sa priznávam, že nikdy a nikde som neprispel ani jediným centom na podporu utečencov z UA. – Ja som ich z UA nevyhnal! Zato, že Putin na nich nahnal svoju armádu, zato nech ďakujú svojmu prezidentovi Zelenskému a hlavne predstaviteľom USA a NATO lebo tí Putina k tomu vyprovokovali.

Nie je to tak dávno, čo som napísal, že v denníku pravdu je ešte väčšia cenzúra ako bola za komunistov! Bolo to 1.11.2022 – keď som si dovolil napísať môj názor o ukrajinskom prezidentovi k prebiehajúcej vojne v jeho krajine týmto blogom kormidlo.blog.pravda.sk vyjadril som sa hlavne k tomu ako Zelenskyj vyvíjal tlak na amerického prezidenta, telefonicky ho vydieral, ako keby mu vyčítal, chceli ste vojnu v našej krajine, tak teraz plaťte toľko miliárd koľko požadujem lebo inak vám neručím zato, že aj vaša krajina bude do tejto vojny fyzický vtiahnutá! 😲😠 (Myslím si, že o tom nikto nepochybuje, že ak by v terajšej vojne na UA zasiahli vojská USA a NATO útokom na Rusov, tak tým pádom by začala 3. svetová vojna).👿

Pre každý prípad uvádzam, čo je napísané v mojom blogu Kormidlo 1.11.2022 o 12:10 „Počas júnového telefonického rozhovoru americký prezident Joe Biden reagoval podráždene na ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského. „Stalo sa tak po tom, čo Biden oznámil zásielku vojenskej pomoci Ukrajine v hodnote jednej miliardy dolárov.“ Zdroj nevdacny-zelenskyj – Iba človek s klapkami na očiach nemôže vidieť tú skutočnosť, že Zelenskyj si môže dovoliť takto vydierať amerického prezidenta. Logika nepustí! Podľa správania ukrajinského prezidenta voči USA mi z toho skutočne vyplývá, že vojnu na UA majú na svedomí USA (Pentagón) a NATO. Proste od roku 2014 USA a NATO robili kroky, ktorými vyprovokovali Putina k tomu, aby UA vojenský naozaj napadol. – Skutočne si to inak vysvetliť neviem, veď Zelenskýj sa správa k Bidenovi doslova tak ako keby mu vyčítal, chceli ste tu vojnu, tak teraz plaťte toľko miliárd koľko požadujem lebo inak vám neručím zato, že aj vaša krajina nebude do tejto vojny fyzický vtiahnutá!😲😠 (O tom hádam nikto nepochybuje, že ak by vo vojne na UA zasiahli proti Rusku vojská USA a NATO, tým pádom by začala 3. svetová vojna).👿“

Vojnu na Ukrajine môže zastaviť ľudstvo celosvetovým protestom!

02.02.2023

27. januára 2023 som v tomto mojom blogu Zbrane proti vojne sú ako alkohol proti alkoholizmu! napísal, čo by mohlo tú bratovražednú vojnu na Ukrajine zastaviť. Vyjadril som to nasledujúcimi vetami: „Zelenský hovorí o Putinovi, že ten človek robí pravý opak toho, čo sľúbi a nemožno mu veriť. Putin, ten naopak neustále hovorí, že Ukrajina má prenechať anektované [...]

Hegerov cirkus s termínom predčasných volieb

31.01.2023

Nie je ľahké opustiť koryto!

Zlatí komunisti – nostalgia slovenských seniorov

29.01.2023

Dokedy nás chcú politici vodiť za nos?

petr pavel

Pavel nechce úradovať z hradu, obáva sa odpočúvania

02.02.2023 17:57

Novozvolený český prezident žiada v priestoroch Pražského hradu bezpečnostnú kontrolu.

Robert Kaliňák

Kaliňák považuje svoje obvinenie za absurdné a smiešne. Z polície nám chodia obálky s USB kľúčmi a fotografiami

02.02.2023 17:40

„Je pravda, že týmito nezákonnými obvineniami sa ma neustále snažia pozvať naspäť do politiky, ale zatiaľ som ešte odolal,“ hovorí v rozhovore Robert Kaliňák.

Russia Stalingrad Battle Anniversary

Putin v Stalingrade. Z koho bude Paulus?

02.02.2023 17:36

"Znova nám hrozia nemeckými tankami Leopard s krížmi na korbe," načrtol historickú paralelu na výročie Stalingradskej bitky šéf Kremľa.

Bystrík Mucha, Automobilové opravovne MV, Banská Bystrica

Pozreli sme sa, ako sa vyrábajú nové "ŠPZ". Zmizol z nich okres a štát ušetrí milióny

02.02.2023 17:30

Takmer štyritisíc áut už na Slovensku jazdí s evidenčnými číslami, na ktorých nie je skratka okresu.

Realista1

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 17608x
Priemerná čítanosť článkov: 2201x

Autor blogu