Milí Slováci, máte poslednú šancu, ktorých politikov si zvolíte do NR SR

25. septembra 2023, Realista1, Nezaradené

Nám bežným občanom politici odkazujú, aby sme sa pripravili na uťahovanie opaskov!

Milí voliči, ešte máte poslednú príležitosť pripomenúť si sľuby tých politikov, ktorí boli pri koryte takmer 4 roky, a preveriť si čo splnili resp. či to isté nesľubujú aj teraz.

Politici sa postarali o to, že ekonomická situácia na Slovensku v posledných rokoch nešla práve tým najlepším smerom. „Dôsledky ekonomických kríz cítime už aj vo svojich peňaženkách. Existujú aj skupiny ľudí, pre ktoré je už len obyčajný nákup potravín finančnou výzvou. Mnohí politici však už dnes avizujú, že po voľbách sa musíme pripraviť na uťahovanie opaskov. Sú však už aj takí, ktorí vidia iné riešenia. O tom, čo podľa jednotlivých strán pomôže krajine najviac sa môžete presvedčiť sami.“ Zdroj Pripravte-sa-na-utahovanie-opaskov – Nechcem sa zdržiavať písaním tých ich sľubov, ktoré si môžete prečítať sami po kliknutí na zdroj. No verejne píšem môj názor, že veľmi budem zvažovať komu z nich dám v sobotu svoj hlas. A určite ho nedám tým, ktorí boli pri koryte viac volebných období.

Poslanci, ktorých zvolíte do NR, tí sa nebudú musieť pozastavovať nad zvýšením cien potravín, ani plynu a elekt. energie. Ich niekoľkonásobne vyššie mzdy, (ako sú tie nás bežných občanov) tie ich v pohode uživia a pritom ani jeden z nich si nebude musieť hľadať ešte nejakú prácu bokom, aby sa ako tak prebili, no min. 60 % Slovákov takéto problémy naozaj očakávať môžu, hlavne tí, ktorí majú pred sebou nesplatené hypotéky a ešte aj tie sú navýšené resp. uvažuje sa o ich navýšení.